Gdański Festiwal Tańca VIII edycja

Gdański Festiwal Tańca VIII edycja (od 03.06.2016 do 12.06.2016)

3.06.2016 / Otwarcie Festiwalu / Trójmiejska Korporacja Tańca / dzień premier
G. 19.00 / JASNO CZYLI CIEMNO / Joanna Nadrowska, Barbara Pędzich, Grażyna Słaboń, Dorota Zielińska / współpraca artystyczna: Pavel Zustiak
G. 20.30 / UCHODŹCY. TESTIGO DOCUMENTARY / Wioleta Fiuk, Patryk Gacki, Michał Łabuś / współpraca artystyczna: Pavel Zustiak
***
4.06.2016
G. 19.00 / WSPÓLNE / Tatiana Kamieniecka, Natalia Oniśk, Magdalena Przybysz / choreografia: Renata Piotrowska
G. 20.30 / DEMOCRATIC BODY / Teatr Rozbark / choreografia: Anna Piotrowska
***
5.06.2016
G. 10.00 / RIO DE LUNA/ Da.Te Danza / choreografia: Omar Meza / spektakl dla dzieci
G. 19.00 / ALPHA - THE NEW WILDERNESS / Panama Pictures / choreografia: Pia Meuthen
***
6.06.2016
G. 19.00 / DICCILLU / Cie. Dysoundbo / choreografia: Linda Magnifico
G. 21.00 / ROOM 40 / Daniela Komędera, Anna Kamińska, Katarzyna Pawłowska, Dominika Wiak / choreografia: Maciej Kuźmiński
***
7.06.2016
G. 19.00 / NESTING / Krakowski Teatr Tańca / choreografia: Idan Cohen
G. 21.00 / HINOKI / Viktória Dányi, Nóra Horváth, Péter Juhász, Máté Mészáros, Dávid Mikó, Áron Porteleki, Csaba Varga / choreografia: Mate Meszaros
***
8 - 11.06.2016
G.18.00 / SOLO DANCE CONTEST / pokazy konkursowe

12.06.2016
G.18.00 / SOLO DANCE CONTEST / pokazy finałowe
G.20.00 / Fenomen - projekt społeczny / choreografia: Maciej Kuźmiński / premiera
G.21.00 / SOLO DANCE CONTEST / ogłoszenie werdyktu

WARSZTATY
4 - 6.06.2016 / G.10.00 / Mate Meszaros / partnerowanie / dla tancerzy
6 - 8.06.2016 / G. 10.00 / Dam van Huynh / core technique / dla tancerzy
10 - 11.06.2016 / G. 10.00 / Yuko Kawamoto, Katarzyna Pastuszak / ciało, ruch, improwizacja / otwarte
12.06.2016 / G. 10:00 / Leszek Bzdyl / technika tańca współczesnego / masterclass
oraz
Hanna Raszewska / warsztat dla krytyków
Maciej Kuźmiński / Fenomen / projekt społeczny
Da.Te Danza / warsztaty-spektakl / dla dzieci (3-8 lat, wraz z rodzicami)

Archiwum