Gdański Festiwal Tańca IX edycja

Gdański Festiwal Tańca IX edycja (od 02.06.2017 do 11.06.2017)

2.06.2017 / otwarcie / rezydencja / premiera 2017
G.12.00** / A CO GDYBY / choreografia i wykonanie: Magdalena Laudańska, Kalina Porazińska, Sebastian Piotrowicz, Maciej Kosteczka / opieka artystyczna: Anna Piotrowska / Polska / 45 min. / próba otwarta dla dzieci
G.19.00 / A CO GDYBY / choreografia i wykonanie: Magdalena Laudańska, Kalina Porazińska, Sebastian Piotrowicz, Maciej Kosteczka / opieka artystyczna: Anna Piotrowska / Polska / 45 min. / premiera
G.20.30 / ŚWIADOMOŚĆ NIEŚWIADOMOŚĆ / choreografia i wykonanie: Albert Ciastek, Liwia Bargieł, Laura Baulenas, Marta Kosieradzka, Małgorzata Piastowska, Tomasz Ciesielski / opieka artystyczna: Anna Piotrowska / 60 min. / premiera
***
3.06.2017
G.11.00** / CzytANKI perFORMAtywne / Teatr Rozbark / koncepcja artystyczna: Anna Piotrowska / wykonanie: Anna Mikuła, Angelika Tomasiak, Artur Bieńkowski, Kamil Bończyk, Szymon Dobosik, Kamil Pilarski, Alexey Torgunakov / koncepcja i opieka artystyczna: Anna Piotrowska / 60 min. / spektakl dla dzieci
G.20.00 / ONA / Compagnie Linga / choreografia: Katarzyna Gdaniec, Marco Cantalupo / wykonanie: Margot Couturier, Ai Koyama, Dorota Łęcka, Coralie Merle, Raquel Miro, Clara Villalba, Cindy Villemin / Szwajcaria / 2016 / 60 min. / polska premiera
***
4.06.2017
G.19.00 / COUNTERPOINT / Gobi Company / choreografia i wykonanie: Andrea Miltnerová, Rita Góbi / Węgry / 2016 / 45 min. / polska premiera
G.20.30 / PODZIEMNE SŁOŃCA / Teatr Rozbark / choreografia: Anna Piotrowska / wykonanie: Anna Mikuła, Angelika Tomasiak, Artur Bieńkowski, Kamil Bończyk, Szymon Dobosik, Kamil Pilarski, Alexey Torgunakov/ Polska / 2016 / 55min.

***
5 - 8.06.2017 / Międzynarodowy Konkurs SOLO DANCE CONTEST
G. 18.00 / pokazy konkursowe

9.06.2017 / Międzynarodowy Konkurs SOLO DANCE CONTEST
G.18.00 / pokazy finalistów
G. 20.00 / ogłoszenie werdyktu
***
10.06.2017
G.19.00 / HITHER AND THITHER / Julia Maria Koch Company / choreografia: Julia Maria Koch / wykonanie: Julian Bergonzini, Laura Garcia, Sofia Angelis, Yannick Neu, Erick Odriozola, Emmerich Schmollgruber, Julia Koch / Niemcy / 2016 / 60 min. / polska premiera
***
11.06.2017 / zamknięcie Festiwalu
G.19.00 / WYBIEG / Teatr Tańca Zawirowania / choreografia: Karolina Kroczak / wykonanie: Elwira Piorun, Szymon Osiński / Polska / 2015 / 50min.

******
WARSZTATY / Dance Fusion, ul. Hynka 69

3.06.2017
G. 11.00 - 12.30 / Rita Gobi / taniec współczesny - dla dzieci 8-12 lat
G. 13.00 - 17.00 / Rita Gobi / taniec współczesny
--
4.06.2017
G. 11.00 - 12.30 / Rita Gobi / taniec współczesny - dla dzieci 8-12 lat
G. 11.00 - 12.30 / Barbara Szamotulska / taniec dla rodziców i dzieci
G. 13.00 - 17.00 / Charlie Morrissey / technika tańca współczesnego
--
11.06.2017
G. 11.00 - 14.00 / Julia Koch / repertuar i partnerowanie
G. 11.00 - 12.30 / Barbara Szamotulska / taniec dla rodziców i dzieci
--
2 - 4.06.2016 / Kino Żak
G.16.00 / MR. GAGA / r. Tomer Heymann / Holandia, Niemcy, Szwecja, Izrael / 2015 / 100 min.
9 - 11.06.2016 / Kino Żak
G.16.00 / PINA / r. Wim Wenders / Francja, Niemcy / 2011 / 104 min.

BILETY / SPEKTAKLE
3 zł - na KARTĘ TANCERZA
5 zł - zniżka* na KARTĘ DUŻEJ RODZINY
10 zł - pokazy konkursowe Solo Dance Contest, spektakle dla dzieci (**)
15 zł - zniżka* dla uczniów oraz seniorów
20 zł - zniżka* dla studentów i na KARTĘ DO KULTURY
25 zł - spektakle polskie
35 zł - spektakle zagraniczne

WARSZTATY
80 zł - warsztat z Charliem Morrisey i Ritą Gobi
60 zł - warsztat z Julią Koch i Ritą Gobi dla dzieci 8 - 12 lat
40 zł - warsztat z Barbara Szamotulską (jeden dzień / rodzic + dziecko [maluchy])
50% zniżki na KARTĘ TANCERZA*

Archiwum