EN

5.09.2020, 09:56 Wersja do druku

Gdańsk. Aktorskie sławy w Amfiteatrze Orana. Koncerty w każdą niedzielę września

Inne aktualności

We wrześniowym programie Amfiteatru Orana znalazły się koncerty, podczas których usłyszymy Annę Guzik, Zbigniewa Zamachowskiego i Nataszę Urbańską oraz spektakl pt. „W szkole wolności” z m.in. Andrzejem Sewerynem i Joanną Trzepiecińską upamiętniający obronę Westerplatte i 40. rocznicę Porozumień Sierpniowych. Bezpłatne wydarzenia odbywać się będą w każdą niedzielę o godz. 18.

Park Oruński to jeden z najstarszych parków i drugi co do wielkości park miejski w Gdańsku. Dzięki Scenie Muzycznej GAK, stał się od dwóch letnich sezonów miejscem spotkań artystów z gdańską publicznością i jedynym miejscem w Trójmieście, w którym mieszkańcy darmowo i na świeżym powietrzu mogą posłuchać piosenek aktorskich. 

Koncerty, podczas których wystąpili już na scenie w Amfiteatru Orana, w poprzednich sezonach: Sonia Bohosiewicz, Emilian Kamiński, Stanisława Celińska, Katarzyna Skrzynecka, Anna Dereszowska, Katarzyna Żak, Lech Dyblik, Hanna Śleszyńska, Piotr Polk, Mariusz Drężek oraz Dorota Stalińska cieszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Aktorskie sławy w Amfiteatrze Orana. Koncerty w każdą niedzielę września

Źródło:

www.gdansk.pl
Link do źródła

Autor:

Anna Umięcka

Data publikacji oryginału:

04.09.2020

Wątki tematyczne