Warszawskie Spotkania Teatralne XXIX edycja

Warszawskie Spotkania Teatralne XXIX edycja (od 05.05.2009 do 23.05.2009)

5 maja
Aktorzy prowincjonalni, Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole (g. 20 - Teatr Dramatyczny - 135 min.);
6 maja
Factory 2, Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków (g. 16, Teatr Studio - 405 min.);
Aktorzy prowincjonalni, Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole (g. 19 - Teatr Dramatyczny - 135 min.)
Sklepy cynamonowe, Białostocki Teatr Lalek, (g. 17. 21.30 - CBA - 70 min.);

7 maja
Factory 2, Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków (g. 16 - Teatr Studio - 405 min.);
Aktorzy prowincjonalni, Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole (g. 20 - Teatr Dramatyczny - 135 min.)
17.00 Fasada, Duda Paiva Puppetry and Dance Amsterdam / Białostocki Teatr Lalek (g. 17, 21.30 - CBA Studio - 70 min.);

8 maja
Factory 2, Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków (g. 16 - Teatr Studio - 405 min.);
Sprawa Dantona, Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz (g. 19 - Koneser - 140 min.);
Biegun, Białostocki Teatr Lalek (g. 17, 21.30 - CBA Studio - 60 min.);

9 maja
Factory 2, Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków (g. 16 - Teatr Studio - 405 min.);
Sprawa Dantona, Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz (g. 19 - Koneser - 140 min.);
Król umiera, czyli ceremonie, Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków (g. 19.30 - Teatr Dramatyczny - 135 min.);
Valerie, Białostocki Teatr Lalek, (g. 17, 21.30 - CBA Studio - 60 min.);

10 maja
Sprawa Dantona, Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz (g. 17 - Koneser - 140 min.);
Król umiera, czyli ceremonie, Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków (g. 19.30 - Teatr Dramatyczny - 135 min.);
Spalona powieść, Białostocki Teatr Lalek (g. 17, 20 - CBA - 90 min.);

11 maja
Brygada szlifierza Karhana, Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka, Łódź (g. 20 - Klub Karuzela, ul. Konarskiego 85 - 90 min.);
12 maja
Brygada szlifierza Karhana, Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka, Łódź (g. 20 - Klub Karuzela, ul. Konarskiego 85 - 90 min.);
Balkon, Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź (g. 17, 20 - Dramatyczny - 105 min.);
Frank V. Komedia bankierska, Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków (g. 19 - Teatr Collegium Nobilium - 140 min.);
13 maja
Brygada szlifierza Karhana, Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka, Łódź (g. 20 - Karuzela - 90 min.);
Balkon, Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź (g. 17 - Teatr Dramatyczny - 105 min.);

Frank V. Komedia bankierska, Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków (g. 18, 21 - Teatr Collegium Nobiluim - 140 min.);


15 maja
Trzy siostry, Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra (g. 18, 21 - Teatr Collegium Nobilium - 100 min.);

16 maja
Nie-Boska Komedia, Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz (g. 18 - Koneser - 75 min.);
Sprawa Dantona, Teatr Polski, Wrocław (g. 20 - Teatr Studio - 160 min.);
17 maja
Nie-Boska Komedia, Teatr Polski im. Hieronima Konieczki, Bydgoszcz (g. 16, 19 - Koneser - 75 min.);
Bat Yam - Tykocin, Habima Theatre, Tel Awiw / Wrocławski Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego (g. 18 - Teatr Powszechny - 230 min.);
Sprawa Dantona, Teatr Polski, Wrocław (g. 21 - Teatr Studio - 160 min.);
18 maja
Bat Yam - Tykocin, Habima Theatre, Tel Awiw / Wrocławski Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego (g. 18 - Teatr Powszechny - 230 min.);
Sprawa Dantona, Teatr Polski, Wrocław (g. 19 - Teatr Studio - 160 min.);
19 maja
Rycerze Okrągłego Stołu - opera, Produkcja 29. WST (g. 17, 19.30 - Instytut Teatralny - 60 min.)


21 maja
Ifigenia. Nowa tragedia (wg wersji Racine'a), Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków (g. 19 - Teatr Studio - 165 min.);
Lew w zimie, Burgtheater, Wiedeń / TR Warszawa (g. 20 - Teatr Narodowy - 150 min.);
22 maja
Ifigenia. Nowa tragedia (wg wersji Racine'a), Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków (g. 19 - Teatr Studio - 165 min.);
Lew w zimie, Burgtheater, Wiedeń / TR Warszawa (g. 19 - Teatr Narodowy - 150 min.);
23 maja
Ifigenia. Nowa tragedia (wg wersji Racine'a), Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków (g. 17 - Teatr Studio - 165 min.);
Orfeusz i Eurydyka, Slovenské národné divadlo, Bratysława/ Teatr Wielki - Opera Narodowa (g. 19.00 - Teatr Wielki - Opera Narodowa).

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów