Warszawskie Spotkania Teatralne XXXVII edycja

Warszawskie Spotkania Teatralne XXXVII edycja (od 30.03.2017 do 11.04.2017)

31 marca, piątek
godz. 19.00 "Wyspa", Teatr Pieśń Kozła z Wrocławia / Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy, Scena na Woli im. T. Łomnickiego
***
1 kwietnia, sobota
godz. 19.00 "Ślub", Teatr Współczesny w Szczecinie i Teatr Dramatyczny w Opolu / Teatr Dramatyczny, Scena na Woli im. T. Łomnickiego
***
2 kwietnia, niedziela
godz. 19.00 "Iwona, księżniczka Burgunda", Koprodukcja Theatre of Nations (Moscow) i TR Warszawa / Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy, PKiN, Scena im G. Holoubka
***
4 kwietnia, wtorek
godz. 18.30 "Podopieczni", Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie / Teatr Polski, ul.Karasia 2
***
5 kwietnia, środa
godz. 19.00 "Harper", Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach / Teatr Powszechny, Zamoyskiego 20
***
7 kwietnia, piątek
godz. 19.00 "Punkt Zero. Łaskawe", Teatr Provisorium z Lublina / Teatr Dramatyczny, Scena na Woli im. T. Łomnickiego
***
8 kwietna, sobota

godz. 17.00 "Żony stanu, dziwki rewolucji...", Teatr Polski im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy / Teatr Dramatyczny, PKiN, Scena im G. Holoubka

godz. 19.00 "Punkt Zero. Łaskawe", Teatr Provisorium z Lublina / Teatr Dramatyczny, Scena na Woli im. T. Łomnickiego
***
9 kwietnia, niedziela
godz. 19.00 "Wszystko o mojej matce", Teatr Łaźnia Nowa w Nowej Hucie / Nowy Teatr, Madalińskiego 10/16
***
10 kwietnia, poniedziałek
godz. 19.00 "Triumf woli", Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie / Teatr Dramatyczny, PKiN, Scena im G. Holoubka
***
11 kwietnia, wtorek
godz. 19.30 "Triumf woli", Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie / Teatr Dramatyczny, PKiN, Scena im G. Holoubka

godz. 19.00, 21.30 "Najgorszy człowiek na świecie", Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu / Teatr Dramatyczny, Scena im. H. Mikołajskiej
***
Małe WST
30 marca, czwartek
godz. 10.00 "Piekło-niebo", Wrocławski Teatr Lalek / Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy, PKiN, Scena im G. Holoubka
***
2 kwietnia, niedziela
godz. 15.00, 17.00 "Kolorowi ludzie", Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki / Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy, PKiN, Scena im. H. Mikołajskiej
***
3 kwietnia, poniedziałek
godz. 10.00 "Szklana góra", Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana w Bielsku-Białej / Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy, Scena na Woli im. T. Łomnickiego
***
4 kwietnia, wtorek
godz. 10.00 "Trzej Muszkieterowie", Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki / Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy, Scena na Woli im. T. Łomnickiego
***
5 kwietnia, środa
godz. 17.00 "Cirkus Charms", Teatro Tatro z Nitry (Słowacja) / Namiot cyrkowy przed Teatrem Dramatycznym, Pl. Defilad 1
***
6 kwietnia, czwartek
godz. 10.00 "Cirkus Charms", Teatro Tatro z Nitry (Słowacja) / Namiot cyrkowy przed Teatrem Dramatycznym, Pl. Defilad 1
***
8 kwietnia, sobota
godz. 15.00 "Straszna piątka", Białostocki Teatr Lalek / Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy, PKiN, Scena im. H. Mikołajskiej
***
9 kwietnia, niedziela
godz. 12.00, 14.00 "Żabka", Teatr Animacji w Poznaniu / Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy, PKiN, Scena im. H. Mikołajskiej
***
10 kwietnia, poniedziałek
godz. 10.00 "Opowieści z niepamięci", Teatr Animacji w Poznaniu / Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy, Scena na Woli im. T. Łomnickiego

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów