Międzynarodowy Festiwal Szkół Teatralnych ITSelF VII edycja

Międzynarodowy Festiwal Szkół Teatralnych ITSelF VII edycja (od 28.06.2013 do 02.07.2013)

Organizator

Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza, Fundacja Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza

ul. Miodowa 22/24, 00-246 Warszawa

28 czerwca, piątek

16:00 Teatr Narodowy, Scena przy Wierzbowej

Królewska Szkocka Akademia w Glasgow (SZKOCJA)

Howard Barker Możliwości

(120 minut)

16:00 i 18:30 Akademia Teatralna, Sala im. Jana Kreczmara

Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjna i Teatralna w Łodzi (POLSKA)

Mark Ravenhill Shopping and Fucking

(100 minut)

21:00 Teatr Collegium Nobilium (AT)

otwarcie ITSelF

Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (POLSKA)

Film

(55 minut)

Spektakl pozakonkursowy
***
29 czerwca, sobota

14:00 Teatr Narodowy, Scena przy Wierzbowej

Łotewska Akademia Kultury w Rydze (ŁOTWA)

Chłopcy wg Braci Karamazow Fiodora Dostojewskiego

(110 minut)

16:30 Akademia Teatralna, Sala im. Jana Kreczmara

Litewska Akademia Muzyczna i Teatralna w Wilnie (LITWA)

Bracia Karamazow wg powieści Fiodora Dostojewskiego

(120 minut)

19:00 Teatr Narodowy, Scena Studio

Akademia Teatralna w Szanghaju (CHINY)

Przeklęty diabeł

(100 minut)

21:30 Teatr Collegium Nobilium (AT)

Farghaly for Performing Arts (EGIPT)

Punkty widzenia

(45 minut)
***
30 czerwca, niedziela

13:00 i 18:00 Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego

Kubański Uniwersytet Sztuk w Hawanie (KUBA)

Dementia Praecox No. 20 wg Wariata i zakonnicy Stanisława Ignacego Witkiewicza

(60 minut)

OFF

14:30 Teatr Collegium Nobilium (AT)

Uniwersytet Sztuk Folkwang w Essen (NIEMCY)

Ferenc Molnár Liliom

(70 minut)

16:30 Teatr Narodowy, Scena przy Wierzbowej

Akademia Teatralna "Sofia Amendolea" w Rzymie

Fabio Omodei Barwy egzekucji

(70 minut)

18:30 Akademia Teatralna, Sala im. Jana Kreczmara

Studio Sztuk Performatywnych im. Yorama Loewensteina w Tel-Awiwie (IZRAEL)

Motti Lerner i Israel Zamir Miłość niewieścia

(120 minut)

21:00 Teatr Narodowy, Scena Studio

Państwowa Akademia Sztuk Teatralnych w Sankt Petersburgu (ROSJA)

Cudotwórca wg Staruchy Daniiła Charmsa

(90 minut)
***
1 lipca, poniedziałek

16:00 Teatr IMKA

Akademia Sztuk w Bańskiej Bystrzycy (SŁOWACJA)

Anton Czechow Mewa

(100 minut)

19:00 Akademia Teatralna, Sala im. Jana Kreczmara

Uniwersytet Soore w Teheranie (IRAN)

Jaber Ramezani Drużyna pływacka

(60 minut)

20:30 Teatr Collegium Nobilium (Akademia Teatralna)

Królewska Wyższa Szkoła Sztuk Dramatycznych w Madrycie (HISZPANIA)

Puste gesty

(120 minut)
***
2 lipca, wtorek

14:00 Akademia Teatralna, Sala Biała

Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (POLSKA)

Julia musi umrzeć wg Romea i Julii Williama Shakespeare'a

(45 minut)

OFF

15:00 Akademia Teatralna, Sala im. Jana Kreczmara

Akademia Sztuk Scenicznych w Sarajewie (BOŚNIA I HERCEGOWINA)

Marie Jones Kamienie w kieszeniach

(75 minut)

OFF

16:30 Teatr Collegium Nobilium (AT)

Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (POLSKA)

Susanne Schneider Noce sióstr Brontë

(90 minut)

18:30 Akademia Teatralna, Aula

Sleepwalk Collective (HISZPANIA)

As The Flames Rose We Danced To The Sirens, The Sirens

(35 minut)

OFF

19:30 Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza

Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie (POLSKA)

Niech no tylko zakwitną jabłonie

(100 minut)

Spektakl pozakonkursowy

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów