EN
24.05.2022, 09:01 Wersja do druku

Łódź. Wiosła Kultury. Zapraszamy na debatę. Wśród gości Krystyna Janda i Katarzyna Kozyra

Inne aktualności

Zamach na kulturę. O tym będziemy rozmawiać 2 czerwca w Scenie Monopolis. To debata z wyjątkowymi gośćmi i z udziałem publiczności. Zapraszamy!

Już 2 czerwca odbędzie się gala Wioseł Kultury, nagrody "Gazety Wyborczej" w Łodzi i Monopolis. Poznamy nagrodzonych w kategoriach: debiutant, animator, wydarzenie i mecenas.

To trzecia edycja Wioseł Kultury i pierwsza, której nie musimy organizować w pandemicznych obostrzeniach. Ale zanim laureaci, którzy wypłynęli na szerokie wody, otrzymają drewniane wiosła pomalowane przez artystów związanych z ASP w Łodzi, odbędzie się debata Wioseł Kultury.

Początek debaty 2 czerwca o godz. 16 w Scenie Monopolis. Wstęp wolny.

Na ile nasz kraj jest otwarty?

Zamach na kulturę - to temat przewodni debaty, w której udział wezmą: Dorota Ignatjew, dyrektorka Teatru Nowego w Łodzi; Krystyna Janda, aktorka i twórczyni warszawskiego Teatru Polonia; Katarzyna Kozyra, rzeźbiarka i autorka instalacji; Agnieszka Pindera, krytyczka sztuki, oraz grafik Andrzej Pągowski.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Wiosła Kultury. Zapraszamy na debatę. Wśród gości Krystyna Janda i Katarzyna Kozyra

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Łódź” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Małgorzata Szlachetka

Data publikacji oryginału:

23.05.2022

Wątki tematyczne