EN
26.08.2021, 08:57 Wersja do druku

Kraków. Po rocznej przerwie wraca Parada Smoków. Widowisko na Wiśle 11 września

Inne aktualności

Po ponadrocznej przerwie spowodowanej pandemią do Krakowa wraca Wielka Parada Smoków. Widowisko na Wiśle odbędzie się już po raz 20. - 11 września o godz. 22.

Widowisko, podczas którego można zobaczyć unoszące się nad rzeką i pływające na barkach wielkie smoki, odbędzie się już po raz 20. Tegoroczna impreza odbędzie się po rocznej przerwie spowodowanej pandemią i będzie miała jubileuszowy charakter. Paradę uatrakcyjniają pokazy laserowe, a także oprawa muzyczna stworzona specjalnie na tę okazję.

Będą nowe smoki

– Jubileusz 75-lecia Teatru Groteska i 20-lecia Wielkiej Parady Smoków mieliśmy hucznie obchodzić w 2020 roku. Nasze plany zniweczyła pandemia koronawirusa. Tegoroczna parada również nie może odbyć się w kształcie, jaki był znany wszystkim przez ostatnie dwie dekady, ale z ogromną radością zapraszamy na wyczekiwane wielkie widowisko na Wiśle, które – tego jesteśmy pewni – zachwyci małych i dużych smokologów - informuje Teatr Groteska.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Do Krakowa po rocznej przerwie wraca Parada Smoków. Widowisko na Wiśle 11 września

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Kraków” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

dw

Data publikacji oryginału:

25.08.2021 13:40

Wątki tematyczne