EN

25.06.2020, 13:32 Wersja do druku

Kraków. Finałowy odcinek "Zamkniętych w teatrze" na żywo ze sceny

Inne aktualności
Teatr im. Słowackiego zaprasza do obejrzenia finałowego, 17. odcinka serialu teatralnego pt. "Zamknięci w Teatrze". Premiera, jak na serial teatralny przystało, odbędzie się nie w internecie, a na deskach teatralnej sceny. Najbliższa sobota, 27 czerwca, godzina 19:15 (po spektaklu "Born by Boney M.").

Artyści uwolnieni, potwory pokonane, premier gratuluje, a na wychodzących z budynku Teatru artystów … nikt nie czeka. Życie toczy się, jak gdyby nigdy nic. Czy to na pewno powinno się tak skończyć? A może warto sprawdzić alternatywne zakończenie? Otworzyć głowy i przenieść się do zupełnie innego, onirycznego świata? Człowieku! Ty nie znikaj w szarej codzienności. Ty nad poziomy wylatuj!

Zapraszamy do obejrzenia finałowego, 17. odcinka serialu teatralnego pt. „Zamknięci w Teatrze”. Premiera, jak na serial teatralny przystało, odbędzie się nie w internecie, a na deskach teatralnej sceny. Najbliższa sobota, 27 czerwca, godzina 19:15 (po spektaklu „Born by Boney M.”). Po zakończeniu emisji ostatniego odcinka bohaterowie serialu osobiście pojawią się na scenie. Dla widzów, którzy nie mają możliwości przyjścia do Teatru serial będzie dostępny online jeszcze tego samego dnia, po godzinie 20:00.

Scenariusz i reżyseria: Jakub Roszkowski

Zdjęcia i montaż: Paweł Penarski

Muzyka: Mateusz Bieryt

Produkcja: Kinga Kowalska

Obsada: zespół Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

Serial jest dofinansowany w ramach projektu „Kultura w sieci” przez Narodowe Centrum Kultury.

Źródło:

Materiał nadesłany

Data publikacji oryginału:

25.06.2020

Wątki tematyczne