EN

13.07.2021, 08:28 Wersja do druku

Zakopane. "Halo, to ja?" - koncert teatralny w RZT Szymaszkowa

Inne aktualności

W sobotę 17 lipca o godz. 20 w Teatrze Rozrywki RZT Szymaszkowa w Zakopanem rozpocznie się koncert teatralny z muzyką na żywo "Halo, to ja?". Pisze Natalia Paluch w Gazecie Wyborczej - Zakopane.

Wystąpią aktorka i wokalistka Hanna Zbyryt oraz wokalistka Ewa Novel. – Zaśpiewają miks piosenek – połączeń międzymiastowo-światowych – "Piękny świat", "Cabaret", "Imagine" i inne, które przypomną Państwu wiele wspaniałych chwil i rozpalą wasze serca z humorem – czytamy na oficjalnym profilu teatru na Facebooku.

Bilety w cenie 50 zł za osobę można nabyć poprzez portal www.kupbilecik.pl lub dokonać rezerwacji telefonicznie pod numerem 795 540 278. Organizatorzy stosują się do wszystkich zaleceń covidowych, które aktualnie obowiązują.

Roztańczony koncert w Zakopanem

– To będzie koncert roztańczony. Stworzyliśmy trio. Ja, aktorka śpiewająca, grająca też w musicalach, Eva Novel, która jest wokalistką i sam fakt tego, że jest Latynoską, więc te rytmy latynoskie po prostu płyną w jej krwi, i nasz pianista Krystian Jaworz, który grał regularnie z Püdelsami. Spotkaliśmy się we trójkę i zebraliśmy piosenki, które najbardziej nam w duszy grały, tak aby ponieść ludzi, wciągnąć w taki świat wielobarwny – komentuje Hanna Zbyryt, artystka. – Każdy z nas gdzieś tam działa w różnych częściach w Polsce. Możemy się podpisać pod tym, co robimy – jako fachowcy. Myślę, że widzowie będą mieli naprawdę udany, wspaniały wieczór muzyczno-wokalno-aktorski.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

"Halo, to ja?" - koncert teatralny w RZT Szymaszkowa w Zakopanem w sobotę 17 lipca

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Zakopane” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Natalia Paluch

Data publikacji oryginału:

12.07.2021 19:16

Wątki tematyczne