Przegląd Piosenki Aktorskiej XXX edycja

Przegląd Piosenki Aktorskiej XXX edycja (od 20.03.2009 do 29.03.2009)

Organizator

Teatr Muzyczny Capitol

ul. Piłsudskiego 67, 00-019 Wrocław

20 marca - piątek
Theater Volksbühne "Die Fruchtfliege" ("Muszka owocówka") | Teatr Polski | godz. 18
L.U.C. "Planet LUC" | Wydział Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego | godz. 21
Cezary Studniak & Leszek Możdżer In Concert "Takotojestitako" | Capitol | godz. 22.30

21 marca - sobota
Theater Volksbühne "Die Fruchtfliege" ("Muszka owocówka") | Teatr Polski | godz. 18
Camille O'Sullivan | Capitol | godz. 21
OFF - "Miasto spotkań" | Mała Scena Capitol | godz. 17 i 19
OFF - "Incubus-Succubus" | Scena na Strychu | godz. 22
Patty Plinko And Her Boy | Ośrodek | godz. 23

22 marca - niedziela
Iva Bittová & Bang On A Can | Capitol | godz. 19
OFF - "Wylewka" | Mała Scena Capitol | godz. 17 i 20
OFF - "Techno Cabaret Love And Desire" | Scena na Strychu | godz. 21.30
Dick4Dick | Ośrodek | godz. 23

23 marca - poniedziałek
Edyta Geppert | Capitol | godz. 18
Bente Kahan & Carolyn Dorfman | Opera Wrocławska | godz. 20
"Maria Awaria" | Impart | godz. 22
OFF - "Spektakl dźwiękowy" | Mała Scena Capitol | godz. 18 i 20
OFF - "O'Malley's Bar" | Scena na Świebodzkim | godz. 21
Świetlicki & Paulus | Ośrodek | godz. 23

24 marca - wtorek
II Etap Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki | Teatr Współczesny | godz. 16
Krystyna Janda "Piosenki z teatru" | Impart | godz. 18 i 21
OFF - "Kosmiczni Chłopcy" | Mała Scena Capitol | godz. 18 i 21
OFF - "Gazy Super Szlachetne" | Browar Mieszczański | godz. 20
Baaba Kulka | Ośrodek | godz. 23

25 marca - środa
Dzień Szkół Teatralnych "Pamiętnik z Powstania Warszawskiego" | Scena PWST na Braniborskiej | godz. 17
OFF - "Carve Carve!" | Scena na Strychu | godz. 19
OFF - "Vertinsky Project" | Browar Mieszczański | godz. 21
The Complainers & Artur Rojek | Ośrodek | godz. 23

26 marca - czwartek
Koncert Finałowy "Jak oni słuchają" i III Etap Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki | Capitol | godz. 17.30 i 20

27 marca - piątek
Katarzyna Groniec "Listy Julii" | Capitol | godz. 19
Tiger Lillies "Seven Deadly Sins" | Impart | godz. 22

28 marca - sobota
Koncert Galowy "Gra szklanych paciorków" | Teatr Polski | godz. 16 i 20.30
Piosenki Nino Roty "Rendez-vous chez Nino Rota" | Capitol | godz. 18

29 marca - niedziela
Koncert Galowy "Gra szklanych paciorków" | Teatr Polski | godz. 16 i 20.30

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów