EN
10.11.2021, 15:56 Wersja do druku

Warszawa. Spektakl dla dzieci "Złota Ryba" w DK Zacisze

Inne aktualności

21 listopada o godz. 17.00 w Domu Kultury Zacisze odbędzie się pokaz spektaklu dla dzieci "Złota Ryba" w wykonaniu Teatru Animacji FalkoShow z Lanckorony.

Bilet: 15 zł, liczba miejsc ograniczona

Zapraszamy na przedstawienie dla dzieci w wieku 2,5 - 9 lat.

Opowieść o kapitanie żeglugi, który dawniej przemierzał morza i oceany, a teraz wędruje z ogromnym kufrem podróżnym. W tym kufrze ukryte są ruchome obrazy. Siła magnetyczna jest wykorzystana do poruszania postaciami, które ożywają na oczach widzów. Usłyszycie historię rybaka i jego żony, którzy musieli spotkać złotą rybę, żeby uświadomić sobie, że szczęśliwym można być dzięki temu, jakim jest się człowiekiem, a nie dzięki rzeczom materialnym.

Czas: 40 minut.

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną musimy zadbać o Wasze i nasze bezpieczeństwo. Wprowadzamy kilka zasad dotyczących bezpiecznego udziału w wydarzeniu teatralnym i bardzo prosimy o ich przestrzeganie.

1. Zachęcamy do zakupienia biletów w systemie online.

2. Dom kultury jest otwarty dla widzów 40 minut przed spektaklem.

3. Wejście do DK Zacisze i przebywanie na terenie domu kultury jest możliwe tylko w maseczkach zakrywających usta i nos. Obowiązek ten dotyczy również czasu trwania spektaklu. Zwolnione z tego obowiązku są dzieci do ukończenia 5 r.ż.

4. Przy wejściu do DK Zacisze należy zdezynfekować ręce.

5. Przy wejściu do sali teatralnej odbywa się kontrola biletów.

6. Prosimy o stosowanie się do wskazówek pracowników DK Zacisze w zakresie bezpieczeństwa na widowni.

7. Prosimy o towarzyszenie dziecku podczas spektaklu.

8. Wejście do sali teatralnej jest możliwe po złożeniu przez Widza oświadczenia, że wg swojej wiedzy nie jest osobą zakażoną, przebywającą na kwarantannie, pod nadzorem epidemiologicznym lub wykazującą cechy infekcji (gorączka, kaszel, duszności). Formularz oświadczenia jest dostępny na stronie internetowej oraz w siedzibie DK Zacisze.

9. Oświadczenia opisane w pkt. 8 należy okazać pracownikowi DK Zacisze i następnie wrzucić do wyznaczonego pojemnika.

10. Kawiarenka w DK Zacisze jest czynna.

11. Informujemy, że nie jest czynna szatnia. Jest możliwość wnoszenia okrycia wierzchniego na widownię lub powieszenia na wieszakach dostępnych w sali teatralnej.

12. Zalecamy zachowanie dystansu 1,5m przy przemieszczaniu się wewnątrz DK Zacisze.

13. Zajmując miejsca siedzące na widowni zalecamy zachowanie 1 miejsca odstępu. Zasada ta nie dotyczy osób wspólnie zamieszkujących i zaszczepionych.

14. Zakup biletu i uczestnictwo w spektaklu jest równoznaczne z akceptacją powyższych zasad.

Oświadczenie do wypełnienia dostępne tutaj.

Źródło:

Materiał nadesłany