Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek i Animacji Filmowej dla Dorosłych

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek i Animacji Filmowej dla Dorosłych "Lalka też Człowiek" V edycja (od 03.11.2010 do 14.11.2010)

Organizator

Unia Teatr Niemożliwy

ul. Urbanistów 1/3, 02-397 Warszawa

SPEKTAKLE TEATRALNE
6 listopada 18.30 Teatr Staromiejski SCEK - PINOKIO 45% obj. - Bajka Lalkoholowa dla dorosłych - Teatro Dell'aglio (Włochy)
20.00 Stara Prochoffnia - TOPORLAND - Unia Teatr Niemożliwy (Polska) *
______________________
7 listopada 18.30 Teatr Staromiejski SCEK - DZIKIE POLOWANIE - Mohylewski Teatr Lalek (Białoruś) *
20.00 Stara Prochoffnia - APPEL D'AIR - Velo Theatre (Francja)
20.00 Teatr Druga Strefa - TEARS BY THE RIVER - Krystall Puppet Theatre (Kenia)
_____________________
8 listopada 18.30 Teatr Staromiejski SCEK - DESPERANDULA - Dezorzovo Lútkové Divadlo (Słowacja) *
20.00 Stara Prochoffnia - DULCYNEA - Białostocki Teatr Lalek (Polska)
20.00 Teatr Druga Strefa - DRUGI POKÓJ - Unia Teatr Niemożliwy (Polska) *
_________________________
9 listopada 18.30 Teatr Staromiejski SCEK - SAVITRI - Divadlo Lisen (Czechy) *
20.00 Stara Prochoffnia - JEŻ - Poznański Teatr Animacji (Polska)
20.00 Teatr Druga Strefa - DESPERANDULA - Dezorzovo Lútkové Divadlo (Słowacja) *
________________________
10 listopada 18.30 Teatr Staromiejski SCEK - WASHED UP IN WARSAW - Hilary Chaplain (USA)
21.15 Stara Prochoffnia - AMEJKO - Agata Kucińska (Polska)
20.00 Teatr Druga Strefa - PUTIN JEŹDZI NA NARTACH - Divadlo Lisen (Czechy) *
_______________________
11 listopada 18.30 Teatr Staromiejski SCEK - TEARS BY THE RIVER - Krystall Puppet Theatre (Kenia)
19.00 Ośrodek Kultury Ochoty Oko - MANOLIBERA - Teatro Scarlatino (Włochy)
20.00 Stara Prochoffnia - HOMEWORK - Teatr Academia (Polska)
20.00 Teatr Druga Strefa - SZTUKA NA CZTERY RĘCE - Duo KVAM (Rosja)
___________________________
12 listopada 18.30 Teatr Staromiejski SCEK - SZTUKA NA CZTERY RĘCE - Duo KVAM (Rosja)
20.00 Stara Prochoffnia - MANOLIBERA - Teatro Scarlatino (Włochy)
_________________________
13 listopada 17.00 Stara Prochoffnia - KLEPSYDRA - A PART (Polska)
18.30 Teatr Staromiejski SCEK - SIEROTA - Kranewit Theater (Niemcy)
19.00 Ośrodek Kultury Ochoty Oko - SZTUKA NA CZTERY RĘCE - Duo KVAM (Rosja)
20.00 Stara Prochoffnia - KOŁYSANKA - A PART (Polska)
________________________
14 listopada 18.30 Teatr Staromiejski SCEK - HANSEL I GRETEL: KONIEC BAJKI - Adam Theater (Izrael)
20.00 Stara Prochoffnia - ESCURIAL - Unia Teatr Niemożliwy (Polska)

***

ANIMACJE FILMOWE
3 listopada 11.00 D.K. Kadr - Shenkar School of Design (Izrael)
18.00 D.K. Praga - Filmy wytwórni Se-MA-FoR i Filmy G.Griffina
18.30 Teatr Staromiejski SCEK - Filmy Laureatów Festiwalu Animator
19.00 Teatr Druga Strefa - Shenkar School of Design (Izrael)
20.30 Zachęta - Filmy Wytwórni SE-MA-FOR
____________________
4 listopada 11.00 D.K. Kadr - Filmy wytwórni Se-MA-FoR
18.00 Zachęta - Filmy G.Griffina
18.00 D.K. Praga - Shenkar School of Design (Izrael)
18.30 Teatr Staromiejski SCEK - Shenkar School of Design (Izrael)
19.00 Teatr Druga Strefa - Filmy wytwórni Se-MA-FoR
_______________________
5 listopada 11.00 D.K. Kadr - Filmy G.Griffina
18.00 Zachęta - Shenkar School of Design (Izrael)
18.30 Teatr Staromiejski SCEK - Filmy wytwórni Se-MA-FoR
19.00 Teatr Druga Strefa - Filmy G.Griffina
___________________
8 listopada 20.00 Ośrodek Kultury Ochoty Oko - Filmy wytwórni Se-MA-FoR
______________________
9 listopada 19.00 Kino Ada - Filmy Wytwórni SE-MA-FOR
20.00 Ośrodek Kultury Ochoty Oko - Filmy G.Griffina
__________________________
10 listopada 19.00 Kino Ada - Filmy G.Griffina
20.00 Ośrodek Kultury Ochoty Oko - Shenkar School of Design (Izrael)
______________________
12 listopada 18.00 O. K. ARSUS - Filmy Wytwórni SE-MA-FOR
18.00 Dom Kultury ŚWIT - Filmy G.Griffina
19.00 Kino Ada - Shenkar School of Design (Izrael)
_______________________
13 listopada 18.00 O. K. ARSUS - Filmy G.Griffina
18.00 Dom Kultury ŚWIT - Shenkar School of Design(Izrael)
___________________________
14 listopada 18.00 O. K. ARSUS - Shenkar School of Design (Izrael)
18.00 Dom Kultury ŚWIT - Filmy Wytwórni SE-MA-FOR

***

WARSZTATY

6 listopada 12.30 Zachęta - Warsztaty dla młodzieży i dorosłych, zajęcia z lalką - animacja
Prowadzący: Dorota Anna Dąbek
15.00 Zachęta - Warsztaty dla młodzieży i dorosłych, zajęcia z lalką - animacja
Prowadzący: Dorota Anna Dąbek
_______________________
7 listopada 12.30 Zachęta - Warsztaty dla dzieci
Prowadzący: Maciej Dużyński
15.00 Zachęta - Warsztaty dla dzieci
Prowadzący: Maciej Dużyński

WYSTAWY

2-14 listopada Stara Prochoofnia - Wystawa prac nadesłanych na konkurs Plakat Festiwalu
Lalka Też Człowiek
______________________
6-10 listopada Stara Prochoofnia - Wystawa Teatralna w ramach Dni Wyszehradzkich
6-14 listopada Stara Prochoofnia - Instalacja i performance Senny żywot Leonory de la Cruz
według książki Agnieszki Taborskiej













* Dni Wyszehradzkie

Archiwum