Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek i Animacji Filmowej dla Dorosłych

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek i Animacji Filmowej dla Dorosłych "Lalka też Człowiek" VI edycja (od 11.11.2011 do 20.11.2011)

Organizator

Unia Teatr Niemożliwy

ul. Urbanistów 1/3, 02-397 Warszawa

Program:
11.11 piątek
18.30 "Poems Visuals" Companyia Jordi Bertran - Hiszpania; Stara Prochffnia
20.30 koncert Vrbovskí vítazi - Słowacja; Teatr Druga Strefa

12.11 sobota
18.30 "Dlaczego ludzie się starzeją?" Belarusian State Puppet Theatre - Białoruś; Stara Prochoffnia
20.30 "Łagodnajasaszii onna" Scena Lubelska 30/32 - Polska; Teatr Druga Strefa

13.11 niedziela
18.30 "FREAKSHOW Najlepsi w mieście" Cie. FREAKS UND FREMDE - Niemcy; Stara Prochoffnia
20.30 "Droga Tilla Durieux!" Zagrebačko kazali te lutaka - Chorwacja; Teatr Druga Strefa

14.11 poniedziałek
18.30 "Gęś, Śmierć i Tulipan" Theater mini-art - Niemcy; Stara Prochoffnia
20.00 "Pogrzebani żywcem" Deborah Kaufmann - USA; Teatr Druga Strefa sala Serwis

15.11 wtorek
16.00 "Wariacje miłości" Bábkové Divadlo na Rázcestí - Słowacja; Stara Prochoffnia
16 i 20.30 "Dzień przed początkiem świata" Scarlattine teatro/Luna e Gnac/Michele Cremaschi - Włochy; Teatr Druga Strefa
18.00 Wernisaż wystawy lalek "Przez wiek XX. Sztuka i teatr Marii Signorelli"; Istytut Włoski
20.00 "Pogrzebani żywcem" Deborah Kaufmann - USA; Teatr Druga Strefa sala Serwis

16.11 środa
18.30 "Cyrk sierot" Les Sages Fous - Kanada, Stara Prochoffnia
20.00 "Pogrzebani żywcem" Deborah Kaufmann - USA; Teatr Druga Strefa sala Serwis
20.30 "Sny Marii lub Piaskowy alfabet" 'E.V.Illusions' studio - Rosja; Teatr Druga Strefa
"Medium rzeczy pospolitych" Nieformalna Grupa Avis - Polska; SCEK pokaz zamknięty

17.11 czwartek
18.30 "Fumum Vendere" Nieformalna Grupa Avis - Polska; Stara Prochoffnia
20.00 "Pogrzebani żywcem" Deborah Kaufmann - USA; Teatr Druga Strefa sala Serwis
20.30 "Novecento" PWST Wrocław; Teatr Druga Strefa
"Dirty Wing" The David Zuazola puppet company - Hiszpania; SCEK pokaz zamknięty

18.11 piątek
18.30 "Clockplay" János Pályi - Węgry; Stara Prochoffnia
20.00 "Pogrzebani żywcem" Deborah Kaufmann - USA; Teatr Druga Strefa sala Serwis
20.30 "Domowe Duchy. Atlas kieszonkowy" Janka Jankiewicz- Maślakowska/ Katarzyna Pałka - Polska; Teatr Druga Strefa
"Novecento" PWST Wrocław; SCEK pokaz zamknięty

19.11 sobota
18.30 "Dama pikowa" Państwowy Teatr Lalek w Grodnie - Białoruś; Stara Prochoffnia
20.30 "Mały cyrk" L'Oisiveraie - Francja; Teatr Druga Strefa
21.30 "Trzej Muszkieterowie" Divadlo Alfa - Czechy; Teatr IMKA
"Pogrzebani żywcem" Deborah Kaufmann - USA; SCEK pokaz zamknięty

20.11 niedziela
20.00 "Szopka Don Cristobala" Unia Teatr Niemożliwy - Polska; Stara Prochoffnia
"Mały cyrk" Olivier - Francja; SCEK pokaz zamknięty

Archiwum