EN

19.09.2023, 09:21 Wersja do druku

USA. Polityczka wyrzucona z teatru, z musicalu „Beetlejuice"

Inne aktualności

Członkini amerykańskiej Izby Reprezentantów republikanka Lauren Boebert została wyrzucona z teatru po tym jak paliła, robiła zdjęcia z fleszem i przeszkadzała innym podczas musicalu "Beetlejuice". Gdy polityczka nie zdobyła się na przeprosiny i zaprzeczała swojemu zachowaniu, ujawniono, że główną przyczyną usunięcia jej z sali - choć wymienione wcześniej również są prawdziwe - było intensywne obłapianie się Boebert i towarzyszącego jej mężczyzny.

Broadwayowski musical, który wystawiany jest obecnie w teatrach w całych Stanach Zjednoczonych, jest przedstawieniem dla dzieci od 10 roku życia. Również w Denver, gdzie na widowni pojawiła się Lauren Boebert, na sali były dzieci i młodzież.

Początkowo mówiono o tym, że Boebert i jej partner zostali usunięci z przedstawienia, ponieważ kobieta robiła zdjęcia z fleszem i paliła elektronicznego papierosa. Siedząca obok kobieta w ciąży miała zgłosić obsłudze, że Boebert nie chce przestać palić elektronicznego papierosa. Polityczka nazwała kobietę "smutną i nieszczęśliwą". Próśb o wyrzucenie przeszkadzającej 36-latki było więcej.

Gdy sprawa wyszła na jaw, polityczka twierdziła, że dym nie pochodził z jej papierosa i bagatelizowała całą sprawę, pisząc, że jest winna głośnego śmiania się i śpiewania.

Boebert nie skorzystała z okazji, by przeprosić za swoje zachowanie i zaprzeczała informacjom podanym przez teatr. Dlatego w sieci udostępniono nagranie, na którym widać, że Boebert nie tylko przeszkadzała innym widzom paleniem i robieniem zdjęć, ale też zachowanie jej i towarzyszącego jej mężczyzny nie było właściwe dla towarzystwa dzieci - towarzysz łapał polityczkę za piersi, a Boebert jego za krocze.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Polityczka oskarżała osoby LGBT o "seksualizację". Wyrzucono ją z teatru za obmacywanie przy dzieciach

Źródło:

„Gazeta Wyborcza” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

oprac. Wiktoria Beczek

Data publikacji oryginału:

18.09.2023

Wątki tematyczne