EN

19.04.2021, 09:23 Wersja do druku

TV. Anthony Hopkins w "Garderobianym"

Inne aktualności

Przejrzeliśmy program TV na poniedziałek, 19 kwietnia i wybraliśmy najciekawsze propozycje. Polecamy m.in. Anthony'ego Hopkinsa w "Garderobianym" i komedię o walce z okropnymi szefami - czytamy w Gazecie Wyborczej.

Wszystkich z nas dalej obowiązują zasady kwarantanny. Kto nie ma warunków by zamknięcie odreagować na wieczornym spacerze, ucieczki od przygnębiającej codzienności może szukać w telewizji. Tu co prawda nie zawsze jest lepiej, ale przynajmniej inaczej.

Polecamy m.in. "Garderobianego" z Anthonym Hopkinsem, Brian De Palma przerabiającego "Powiększenie" Antonioniego, odwróconych policjantów i walkę z szafami z piekła rodem. A dla fanów dokumentów opowieść o niezwykłych przedmiotach muzealnych i zaludnieniu Ziemi. 

Wszystkie propozycje poniżej! 

"Garderobiany" ****, 20:10 Ale Kino+, powt. środa 15:30

dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2015, reż. Richard Eyre, wyk. Anthony Hopkins, Ian McKellen, Emily Watson

Pod koniec II wojny światowej brytyjska trupa teatralna przygotowuje się do wystawienia „Króla Leara”. Wokół spadają bomby i wyją syreny alarmowe, ale jest jeszcze większy problem: brak odtwórcy tytułowej roli, starego i schorowanego Sir (Anthony Hopkins).

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Program TV na poniedziałek, 19.04: Anthony Hopkins w "Garderobianym" i walka z szefami z piekła rodem

Źródło:

„Gazeta Wyborcza” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Wyborcza TV

Data publikacji oryginału:

19.04.2021 06:00

Wątki tematyczne