EN
26.08.2020, 08:50 Wersja do druku

Słupsk. Koronawirus w Nowym Teatrze

Inne aktualności

U jednej osoby z Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku wykryto zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. Część zespołu została objęta kwarantanną, odwołane są najbliższe spektakle. Budynek jest ozonowany i przez kilka dni będzie zamknięty.

Na profilu Nowego Teatru na Facebooku ukazał się komunikat:

    W związku z zagrożeniem Covid-19, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku podjął decyzję o odwołaniu spektakli "Seks dla opornych" zaplanowanych na 29 i 30 sierpnia 2020 r. oraz "Wykrywacz kłamstw" z 4, 5 i 6 września 2020 r. Widzów posiadających rezerwacje lub bilety zakupione w kasie teatru na w/w spektakle prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (tel: [email protected] tel. 607 335 669). W najbliższych dniach kasa teatru będzie nieczynna. Osoby, które zakupiły bilety na w/w terminy przez system internetowy biletyna.pl, otrzymają automatycznie zwrot pieniędzy – bez jakichkolwiek dodatkowych formalności. Nie odbędzie się również zaplanowane na 5 września 2020 r. Narodowe Czytanie „Balladyny” J. Słowackiego. Więcej informacji na temat repertuaru można uzyskać również pod numerem telefonu 504 810 968 bądź adresem mailowym [email protected] Przepraszamy za kłopoty i prosimy o wyrozumiałość.

- Jeden z członków naszego zespołu powiedział, że stracił węch i smak, więc zapłaciliśmy za zrobienie tej osobie testu na koronawirusa. Ten, niestety, wypadł pozytywnie - mówi Dominik Nowak, dyrektor Nowego Teatru. - W związku z tym część naszych pracowników, w tym ja, jesteśmy w kwarantannie. Budynek będzie zamknięty, gdyż musi zostać przeprowadzone ozonowanie.
Dyrektor dodaje, że osoba zakażona postąpiła bardzo odpowiedzialnie, gdyż już w chwili nabrania podejrzeń co do swojego stanu zdrowia zaczęła się izolować.

W związku z zamknięciem budynku, także filharmonia Sinfonia Baltica umieściła komunikat na Facebooku:

   Szanowni Państwo! Z przyczyn technicznych, budynek Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara będzie ZAMKNIĘTY w dniach 25.08- 27.08.2020 r. Wszystkich z Państwa, którzy dokonali rezerwacji na wrześniowe koncerty (w tym w ramach Festiwalu Pianistyki Polskiej), zapraszamy po odbiór od PIĄTKU, tj. 28.08.2020 r. Kasa Filharmonii zostanie otwarta w piątek, 28.08.2020 r. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Koronawirus w Nowym Teatrze w Słupsku

Źródło:

Głos Pomorza online
Link do źródła

Wątki tematyczne