EN
Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca

Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca

Organizator

Lubelski Teatr Tańca

ul. Peowiaków 12, 20-007 Lublin

Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca XXVI edycja

9.11 / środa

godz. 19.00 – Premiera: Lubelski Teatr Tańca – Love matter / Sala Widowiskowa CK

10.11 / czwartek

godz. 19.00 – Quadro Dance Theatre & guest – Dusza / Sala Widowiskowa CK

godz. 20.30 – Rita Lira – Droga z/do / Sala Czarna CK

11.11 / piątek

godz. 17.00 – Courtney May Robertson – Przyjemność ze zsiadania z konia, gdy galopuje z pełną prędkością / Gaston Core – Ostatni nosorożec północny / Sala Widowiskowa

godz. 19.00 – Katarzyna Wolińska – Kiss / ACKiM UMCS Chatka Żaka (Duża Sala Widowiskowa)

godz. 20.30 – Rita Lira – Droga z/do / Sala Czarna CK

12.11 / sobota

godz. 14.00, 15.00 – Anastasia Valsamaki – Monolog ciała – pokaz VR i rozmowa z artystką / Sala Widowiskowa CK

godz. 17.00 – Anton Lachky Company – Inni / ACKiM UMCS Chatka Żaka (Duża Sala Widowiskowa)

godz. 19.00 – Ann Van den Broek – Joy Enjoy Joy / Sala Operowa Centrum Spotkania Kultur

13.11 / niedziela

godz. 17.00 – Młoda Polska: Emilia Biskupiak – Something is melting, something not (yet) / Jaonna Brodniak – untold manifesto / Katarzyna Leszek – illusions of shameless abundance / Benedykt Król – Vigilance / Sala Widowiskowa CK

godz. 19.00 – Maciej Kuźmiński – Every Minute Motherland / ACKiM UMCS Chatka Żaka (Duża Sala Widowiskowa)

11, 12, 13.11 / piątek, sobota niedziela

godz. 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00 – Katja Heitmann – Motus Mori: Museum – wystawa performatywna / Galeria Biała

Wydarzenia towarzyszące:

9.11 / środa / godz. 18.00 – otwarcie

10-13.11 / czwartek-niedziela / godz. 11.00-17.00

Let the body speak – instalacja filmowa / Foyer Sali Czarnej CK

Warsztaty:

Bloki warsztatowe dla tancerzy zaawansowanych

11.11 / piątek

godz. 11:00 – 13:00 – Ann van den Broek / Sala Baletowa CSK

godz. 14:00 – 16:00 – Inna Aslamova / Sala prób numer 4 CK

12.11 / sobota

godz. 11:00 – 15:15 – Courtney May Robertson / Sala prób numer 4 CK

13.11 / niedziela

godz. 11:00 – 15:15 – Evelyne de Weerdt / Sala Baletowa CSK

Bloki warsztatowe dla tancerzy średnio i zaawansowanych

11.11 / piątek

godz. 14:00 – 16:00 – Inna Aslamova / Sala prób numer 4 CK

12.11 / sobota

godz. 11:00 – 15:15 – Courtney May Robertson / Sala prób numer 4 CK

Bloki warsztatowe dla osób początkujących

11.11 / piątek

godz. 11:00 – 13:00 – Katarzyna Wolińska / Sala prób numer 4 CK

12.11 / sobota

godz. 11:00 – 13:00 – Rita Lira / Sala prób numer 5 CK

13.11 / niedziela

godz. 11:00 – 13:00 – Inna Aslamova / Sala prób numer 4 CK

Szczegółowe informacje i zapisy na warsztaty: [email protected]

BILETY:

20 zł – ulgowy / 30 zł – normalny
Zakup jednego biletu normalnego w cenie 30 zł upoważnia do zakupu kolejnych w cenie 20 zł.

Dotyczy wyłącznie sprzedaży w kasie Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12).
Bilety ulgowe przysługują: uczniom/studentom; posiadaczom Karty Dużej Rodziny, Rodziny Trzy Plus, Karty Absolwenta UMCS.

Bilety dostępne: w kasie Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) oraz online: cklublin.bilety24.pl

Wyszukiwarka

Recenzje

Pokaż 8 kolejnych recenzji

Aktualności

Pokaż 12 kolejnych aktualności