Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca XX edycja - część II

Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca XX edycja - część II (od 03.11.2016 do 13.11.2016)

Organizator

Lubelski Teatr Tańca

ul. Peowiaków 12, 20-007 Lublin

3 listopada / czwartek
19:00
"Swing city" Grupa Tańca Współczesnego Politechniki Lubelskiej - Polska
Sala Widowiskowa CK

***
4 listopada / piątek
19:00
"Stalking Paradise" Lubelski Teatr Tańca - Polska
Sala Widowiskowa CK
***
5 listopada / sobota
18:00
"Happiness" Club Guy & Roni - Holandia
Sala Operowa CSK / Pl. Teatralny 1
20:00
"Karov" Efrat Rubin - Izrael
Sala Widowiskowa CK
***
6 listopada / niedziela
17:00
"Nesting" Krakowski Teatr Tańca - Polska/ Izrael
Przestrzenie CSK / Pl. Teatralny 1
19:00
"Living Leaving" Adi Weinberg - Izrael
Sala Czarna CK
20:00
Kino Mistrzów Tańca "Mr Gaga" reż. Tomer Heymann - Izrael
Sala Kinowa CK
***
7 listopada / poniedziałek
19:00"Zagubieni w skórze" Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark - Polska
Sala Widowiskowa CK
20:30
Kino Mistrzów Tańca - Z Archiwum MSTT: "Co(te)lette" Ann Van den Broek - Holandia,
Sala Kinowa CK
***
8 listopada / wtorek
19:00
"Bataille i świt nowych dni" Sławek Krawczyński, Anna Godowska - Polska
Sala Widowiskowa CK
20:30
Kino Mistrzów Tańca - Z Archiwum MSTT: "Re:mapping the body" Compagnie Linga - Szwajcaria
Sala Kinowa CK
***
9 listopada / środa
17:00
Dances with Camera 2016 - pokaz zorganizowany we współpracy z Kinoteatr Projekt
Sala Kinowa CK
19:00
"Metabird: Nasza Etologia" Hygin Delimat, Josseline Black - Premiera Polska /Polska/ Austria
Sala Widowiskowa CK
20:30
Kino Mistrzów Tańca - Z Archiwum MSTT: "Glow" Chunky Move - Australia
Sala Kinowa CK
***
10 listopada / czwartek
18:00
"N.A.R.G." Don Gnu - Dania
Galeria Labirynt / ul. Popiełuszki 5
19:30
"LARA" Mirjam Sögner - Niemcy
Sala Widowiskowa CK
20:30
"Elvedon" Christos Papadopoulos - Grecja
Sala Widowiskowa CK
***
11 listopada / piątek
17:00
"Art of Falling" Teatr Tańca Karakuli - Białoruś
Sala Kameralna CSK / Pl. Teatralny 1
18:00
"Game zone" Anton Safonov - Ukraina
Sala Kameralna CSK / Pl. Teatralny 1
20:00
"Transmigrazione di fermenti d'amore" Teatr Dada von Bzdülöw - Polska
Sala Widowiskowa CK
***
12 listopada / sobota
18:00
"Młode talenty" - laureaci ogólnopolskich konkursów tańca i choreografii
"Inner place" Dominika Wiak
"Three Days of Snow" Anna Mikuła, Dariusz Nowak
"D O M I NI Q U E" Maciej Kuźmiński, Dominik Więcek
"Homogemonia" Ewelina Drzał-Fiałkiewicz
"5 dm3" Anna Kamińska, Patryk Durski
Sala Widowiskowa CK
20:00
"Uję (Ci )" Anna Krysiak, Wojtek Mochniej - Premiera Polska/ Polska/ Kanada
Sala Czarna CK
***
13 listopada / niedziela
18:00
"Zdarzenia" Pracownia Fizyczna i SzaZA - Polska
Sala Widowiskowa CK
20:00
"Czterdzieści" Polski Teatr Tańca - Polska
Sala Operowa CSK / Pl. Teatralny 1

Wydarzenia towarzyszące:
- Nocne rozmowy z artystami, 6-13 listopada, Piwnice CK
- Warsztaty z pisania o tańcu
- Warsztaty GAGA: 5-6 listopada. Warsztaty tańca współczesnego 11-13 listopada

Archiwum