EN

1.10.2022, 12:02 Wersja do druku

Lublin. Październik w Centrum Kultury i przestrzeń tańca

Inne aktualności

Słowo „przestrzeń” nie pada tu przypadkowo, ale równie ważne jest to, że w październiku miłośnicy tańca będą zadowoleni.

Czym jest taneczne SPA? Jeżeli ktoś chce się dowiedzieć – doświadczyć raczej – powinien jeden z październikowych wieczorów zarezerwować sobie na wizytę w Centrum Kultury w Lublinie.

- To nie tylko spektakl, ale również okazja do pogłębionej refleksji na tematy społeczne – tak „Społeczne SPA” nazywają jego twórcy i dodają, że właśnie w tym spektaklu tancerze będą poszukiwać odpowiedzi na pytanie o postawy we współczesnym świecie.

„Społeczne SPA” będzie można zobaczyć już 7 października i jest to jedno z tanecznych wydarzeń, jakie ma do zaproponowania CK.

Warto także zwrócić uwagę na jam taneczny. Będzie to cykl spotkań organizowanych przez Lubelski Teatr Tańca. To inicjatywa powstała z myślą o osobach poszukujących okazji do praktykowania tańca i ruchu w grupie.

- Tym razem wydarzenie poprowadzi tancerka i współzałożycielka kolektywu Teatr Tańca Nieznany – Katarzyna Leszek – zachęca CK.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Październik w Centrum Kultury w Lublinie i przestrzeń tańca

Źródło:

„Dziennik Wschodni” online

Link do źródła

Wątki tematyczne