EN
3.02.2021, 08:22 Wersja do druku

Lublin. Kamil Bednarek nagrał teledysk w Chatce Żaka. Zagrali w nim lubelscy aktorzy

Inne aktualności

Od kilku dni w internecie można oglądać teledysk Kamila Bednarka do utworu „Prosto w twarz”. Zdjęcia do klipu promującego nadchodzącą płytę artysty powstały w lubelskiej Chatce Żaka.

- Z pytaniem o możliwość powstania teledysku w naszych wnętrzach zgłosił się do nas menadżer Kamila Bednarka. Przyjechał, obejrzał salę i dalej sprawy potoczyły się same – opowiada Izabela Pastuszko, dyrektor Akademickiego Centrum Kultury UMCS Chatka Żaka w Lublinie.

Zdjęcia kręcono 13 stycznia. W teledysku można zobaczyć salę widowiskową oraz garderoby znajdujące się w budynku przy ul. Radziszewskiego. Ale uwagę widzów przyciągają przede wszystkim występujące obok wokalisty postaci mimów. W te role wcielili się członkowie lubelskiej grupy improwizacji teatralnej Poławiacze Pereł: Przemysław Buksiński, Marcin Wąsowski, Łukasz Szymanek, Mirosław Urban i Michał Łysiak.

Przy okazji wizyty w Lublinie Kamil Bednarek w rozmowie z uczelnianą telewizją UMCS podzielił się wspomnieniami z związanymi z naszym miastem. – W Bychawie mam dziadków, więc Lublin jest mi bliski i miałem okazję patrzeć, jak się z roku na rok coraz bardziej rozwija. Ze wspomnień związanych z muzyką uwielbiam wracać do lubelskich juwenaliów, bo publika jest tu szalona, pełna energii i zawsze miło wspominam te koncerty. Nagrywałem tu też projekt MTV Unplugged. To był mocno stresujący koncert, ale to jedna z bardzo ważnych dla mnie pamiątek – mówi artysta.

Muzyk zapowiada też, że wiosną ukaże się jego nowy album, który ma nieco różnić się od jego dotychczasowych wydawnictw. A jeden z koncertów promujących płytę – po zakończeniu obowiązywania obostrzeń dotyczących organizacji tego typu wydarzeń z udziałem publiczności – ma odbyć się właśnie w Chatce Żaka.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Kamil Bednarek nagrał teledysk w Chatce Żaka. Zagrali w nim lubelscy aktorzy

Źródło:

„Dziennik Wschodni” online

Link do źródła

Autor:

TOMA

Data publikacji oryginału:

03.02.2021