EN

7.11.2020, 10:29 Wersja do druku

Kraków. Nowohuckie Centrum Kultury odwołuje wydarzenia i zwraca koszt biletów

Inne aktualności

Nowohuckie Centrum Kultury jak wszystkie inne instytucje branży pozostanie zamknięte do 29 listopada. Część wydarzeń zostanie przeniesiona na inny termin, na inne Centrum już teraz zwraca bilety.

    - Zbliżające się wydarzenia postaramy się przenieść na inne terminy - informuje Magdalena Gajoch, rzeczniczka NCK w Krakowie.

Centrum oprócz regularnie prowadzonych zajęć realizuje wiele cyklicznych projektów. Jednym z nich w najbliższym czasie miała być tegoroczna edycja "Przestrzeń dla Sztuki", poświęcona twórczości profesor Teresy Kotkowskiej-Rzepeckiej, wybitnej malarki od lat związanej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Wydarzenie miało się odbyć między 9 a 30 listopada 2020 roku w trzech przestrzeniach - oprócz Nowohuckiego Centrum Kultury miały to być Akademia Sztuk Pięknych i Uniwersytet Ekonomiczny.

 Wierzymy, że w maju 2021 uda nam się spotkać w bezpieczniejszych dla wszystkich okolicznościach - dodaje Magdalena Gajoch.

W sprawie zwrotu biletów na najbliższe wydarzenia należy się skontaktować z Biurem Organizacji Widowni (tel. 12 644 02 66 w. 55, [email protected]). Działy organizujące zajęcia poinformują uczestników o nowych formach ich przeprowadzania lub zawieszeniu.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Nowohuckie Centrum Kultury odwołuje wydarzenia i zwraca koszt biletów

Źródło:

„Dziennik Polski” online

Autor:

Julia Kalęba

Data publikacji oryginału:

07.11.2020

Wątki tematyczne