EN
02.10.2021, 11:02 Wersja do druku

Kielce. Koncert z bajkowymi piosenkami

Inne aktualności

"Baśniowy koncert dla najmłodszych" odbędzie się w niedzielę, 3 października, na dziedzińcu Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach.

Wystąpią aktorzy Teatru „Kubuś": Agata Sobota, Ewa Lubacz, Andrzej Skorodzień, Małgorzata Oracz, Anna Iwasiuta oraz Jolanta Kęćko i zaśpiewają piosenki ze spektakli, m.in. „Noc żywych zabawek" czy „Pan Brzuchatek". Koncert poprowadzą edukatorzy muzeum: Katarzyna Hodurek-Kiek i Przemysław Krystian, którzy wyjaśnią, w jaki sposób utwory będą się łączyły z tematyką zabawek i teatru. Początek o godz. 16.

Natomiast kolejne dwa koncerty zaplanowano już w „Kubusiu" (17 i 24 października) o godz. 16. Wstęp bezpłatny.

Po każdym koncercie odbędą się półgodzinne warsztaty teatralno-muzyczne. Poprowadzą je Rafał Iwański i Anna Iwasiuta. Na zajęcia należy się wcześniej zapisać, dzwoniąc pod numer 888-216-498. Projekt „Baśniowy koncert dla najmłodszych" jest realizowany wspólnie przez Teatr „Kubuś" i Muzeum Zabawek i Zabawy w ramach Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Baśniowy koncert dla najmłodszych. Zagrają bajkowe piosenki ze spektakli

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Kielce” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Alina Janusz