EN

9.07.2020, 14:17 Wersja do druku

Katowice. Co w weekend w Teatrze Żelaznym? Kapturek na hulajnodze i Kura domowa na gigancie

"Shirley Valentine", fot. mat. teatru

Inne aktualności

W najbliższy weekend znajdzie się w naszym repertuarze coś dla dzieci i dorosłych! Wybitna komedia w w wykonaniu Ani Kadulskiej (aktorki Teatru Śląskiego) i Różowy Kapturek.

Pojechałam do Grecji. Obiad masz na stole. Spektakl w humorystyczny sposób opowiada historię kury domowej, która zajmując się domem i gotując mężowi sadzone z kartoflami zapomniała o własnych marzeniach. Jedyną jej powierniczką jest kuchenna ściana, z którą rozmawia. Pewnego dnia dostaje od przyjaciółki zaproszenie na dwutygodniowy urlop do Grecji. Propozycja wydaje się abstrakcyjna i niemożliwa do zrealizowania.

"Shirley Valentine", 10 lipca, godz. 18; 11 lipca, godz. 16

***

Kapturek na hulajnodze i Babcia pokonująca Wilka w walce!

Historia „Czerwonego Kapturka” zostanie przedstawiona w niebanalny sposób, gdyż opowiedzą ją trzy krasnale, które przypadkiem znalazły się w teatrze.

A ponieważ są bardzo kreatywni, niebanalni i zawsze wychodzą z opresji cało, znana opowieść stanie się jedynie punktem wyjścia. Poznamy nowych bohaterów i nieznane wcześniej przygody Czerwonego… to znaczy Różowego Kapturka. Będziemy świadkami castingu na Kapturka, pokonania Wilka przez Babcię, wypuszczenia zwierząt z ZOO i pogoni za Wilkiem.

Na oczach widzów powstanie zakręcony spektakl pełen zarówno  zabawnych gagów jak i pouczających historii. Mali widzowie będą mieli okazję zaobserwować, jak powstaje spektakl teatralny „od kuchni”! Przedstawienie z interakcją z publicznością.

"Różowy Kapturek": 11 lipca, godz. 11

"Różowy Kapturek", fot. mat. teatru


Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne