re:wizje Inwazja Sztuki Niezależnej I edycja

re:wizje Inwazja Sztuki Niezależnej I edycja (od 13.12.2007 do 17.12.2007)

Organizator

Fundacja Impact

ul. Grzybowska 77, 00-844 Warszawa
+48 22 457 04 65
rewizje@art-impact.pl
www.rewizjewarszawa.pl

13.12
Pomoc zimowa II, Teatr Akademia Ruchu (akcja w Śródmieściu);

14.12
Pani Koch, Teatr Marebito, Warszawa (g. 16 - kawiarnia w Zachęcie);
Warszawska Noc Tańca (g. 16-02 - Centrum Artystyczne);
Parada uliczna - w podróży za cieniem, Teatr Makata, Warszawa (g. 17 - ul. Chmielna);
Koniec pieśni, reż. Piotr Borowski, film. dok. (g. 18 - Studium Teatralne);
Pasażer, Fundacja Akcja, Warszawa (g. 18 - na peronie na Dworcu Centralnym);
Papa papu; Gemini_after - premiera, mufmi Teatr Tańca, Warszawa (g. 19 - Scena Klubu DGW
Pragmatyści, Teatr GO, Warszawa (g. 19 - Teatr GO);
Wyrok śmierci na konia faraona, Teatr Konsekwentny, Warszawa (g. 19 - Teatr Stara ProchOFFNia);
Noc Poetów - lokomotywa nie rozgada tajemnicy: Ślad, Warszawa (g. 19 - Teatr Academia);
Cafe Orient - wieczór opowieści orientalnych, Stowarzyszenie Studnia O., Warszawa (g. 19 - Galeria Luksfera, ul. Ząbkowska 27/37);
Nic tylko błękit, Teatr Tańca Zawirowania, Warszawa (g. 19 - Teatr Stara ProchOFFnia);
Angels of Stealth (Anioły w kamuflażu), Fundacja Cinema Art, Chelsea-hotel-eastside.com, Cyber Production House (g. 19 - siedziba Komuny Otwock);
Sz jak Szarik, Teatrum, Warszawa (g. 19 - Teatrum);
Ciocia, Teatr Druga Strefa, Warszawa (g. 21 - Teatr Druga Strefa);

15.12
Kamienie w kieszeniach, Teatr Montownia, Warszawa (g. 14 - Centrum Artystyczne);
Stójka, Teatr Przeoczenie, Warszawa (g. 17 - Centrum Artystyczne);
Po godzinach, Teatr Tańca Zawirowania, Warszawa (g. 17 - Teatr Stara Prochoffnia);
Bajki afrykańskie, Stowarzyszenie Grupa Studnia O, Warszawa (g. 17 - Muzeum Etnograficzne);
Angels of Stealth/Anioły w kamuflażu, Fundacja Cinema Art, Chelsea-hotel-eastside.com, Cyber Production House (g. 19 - siedziba Komuny Otwock);
Faust, Fundacja Akcja, Warszawa (g. 19 - Teatr Academia);
i póki nas śmierć nie rozłączy, czyli Tryptyk Czeski, Teatr Konsekwentny, Warszawa (g. 19 - Teatr Stara ProchOFFnia);
Wo by Klimt by Man - premiera, Cztery róże dla Lucienne, Mufmi Teatr Tańca (g. 19 - Klub DGW);
Łagodna, Scena Lubelska 30/32, Warszawa (g. 20 - Scena Lubelska 30/32);
Noc Poetów - lokomotywa nie rozgada tajemnicy: Obiekt Znaleziony (g. 20 - Zachęta);
Strategia dla dwóch szynek, Scena Współczesna, Warszawa (g. 20.30 - Teatr Stara Prochoffnia);
Jubileusz, Teatr Druga Strefa, Warszawa (g. 21 - Teatr Druga Strefa);
Rotacje/Między Słowami, międzynarodowy projekt teatru tańca, Fundacja Cinema Art, Warszawa (g. 21.15 - PKiN);
Gra w dybuka, Towarzystwo Prze-Twórcze, Warszaawa (g. 21.30 - PKiN);
desdeMONA, Teatr Kropka, Warszawa-Sidney (g. 21.30 - PKiN, Sala Rudniewa);
Taniec - nasza pasja, Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki Artbale, Warszawa (g. 21.40 - PKiN);
De-naturat, Stowarzyszenie Teatralne Koło, Fundacja Artystyczna Młyn, Warszawa (g. 22 - Teatr Wytwórnia);
Prezentacja Teatru GO (g. 22 - PKiN, sala Gagarina);
Kolumbowie Tańca. Uwertura życia, Fundacja Centrum Tańca Współczesnego, Warszawa (g. 22.10 - PKiN);
Działania plastyczne - wykład 4, Akademia Ruchu, Warszawa (g. 22.30 - Dworzec Centralny, peron IV - odcinek od dworca WKD Śródmieście);
W zaułkach pałacu, Fundacja Centrum Tańca Współczesnego, Warszawa (g. 22.45 - PKiN);
Dwa razy dwa-cztery, czyli wszystko co piękne i wzniosłe, Teatr Przeoczenie, Warszawa (g. 23 - PKiN, sala Rudniewa);
Umarli muszą tańczyć, Teatr Emocji i Wyobraźni, Warszawa (g. 23 - PKiN, Trojka);
Opera toffi, Bretoncaffe, Teatr Wytwórnia, Warszawa (g. 23 - PKiN, sala Kruczkowskiego);
Improwiz-akcja, Fundacja Centrum Tańca Współczesnego, Warszawa (g. 23.10 - PKiN);
Break dance, b-boys kingz of warsaw crew (ok. g. 23.40 - Pałac Kultury i Nauki)

16.12
Stereometria - Impresje, Katarzyna Jaśkiewicz (g. 0.00 - PKiN);
Tango Argentyńskie w Warszawie - tradycja i współczesność, Akademia Tanga Argentyńskiego, Warszawa (g. 0.15 - PKiN);
Warsztaty - Dekonstrukcje wolnym krokiem, Studio Tańca Butoh Iwonaki Mu (g. 12-17 - Instytut Teatralny);
Pokazu filmu "Taniec lasu", reż. Katsura Kan (g. 17.30 - - Instytut Teatralny);
Czarna Mańka Królowa Przedmieścia, Scena Lubelska 30/32, Warszawa (g. 17.30 - Scena Lubelska 30/32);
Wachlarze, Teatr Makata, Warszawa (g. 18 - ul. Folwarczna 3);
Ziemia jałowa, Teatr Akt, Warszawa (g. 18 - klub Riviera);
Głuchoniemoc, Fundacja Artystyczna Młyn, Warszawa (g. 18 - Teatr Stara ProchOFFnia);
Płatonow - Warianty, Teatr Makata, Warszawa (g. 18.30 - ul. Folwarczna 3);
Pomrocność Jasna, Studio AKME, Warszawa (g. 19 - Centrum Artystyczne);
Bóg 8 dnia - premiera, mufmi Teatr Tańca, Warszawa (g. 19 - Klub DGW);
Kobieta w czerni, Scena Kobra, Warszawa (g. 19 - Fabryka Trzciny);
Za siedmioma chmurami, Teatr Academia, Warszawa (g. 19 - Teatr Academia);
Taśma, Teatr Konsekwentny, Warszawa (g. 19 - Stara Drukarnia, ul. Ogrodowa 31/35);
Babaryba czyli kobieta po grecku, Teatr Makata, Warszawa (g. 19.30 - ul. Folwarczna 3);
MusicOFFReading (g. 19.30 - Zaklęte Rewiry, Kino Iluzjon);
Rosencrantz i Guildenstern nie żyją, Teatr La M.ort, Warszawa (g. 19.30 - Natoliński Ośrodek Kultury);
Perechodnik/Bauman, Komuna Otwock, Warszawa (g. 19.30 - siedziba Komuny Otwock);
Toporland - suita bez słów, Unia Teatr Niemożliwy, Warszawa (g. 19.30 - Teatr Stara Prochoffnia);
Uczta dla nieobecnych, Teatr Przestrzeni, Warszawa (g. 20 - G.S. Rozwój, ul. 11 Listopada 22)
Tańcząc Sarę Kane, Bretoncaffe, Teatr Wytwórnia, Warszawa (g. 20 - Teatr Wytwórnia);
Twarzą w twarz, Teatr GO, Warszawa (g. 20 - Teatr GO);
Oczekiwanie, Teatr Janusza Łagodzińskiego, Warszawa (g. 20 - Teatr Stara Prochoffnia);
Jedno echo, Teatr Remus, Warszawa (g. 20.30 - Remus, ul. Targowa 80);
Piosenki małego miasteczka, koncert (g. 20:30 - Teatr Stara Prochoffnia);
Pętla, Teatr Druga Strefa, Warszawa (g. 21 - Teatr Druga Strefa);
Chińska lekcja, Teatr Akademia Ruchu, Warszawa (g. 21 - siedziba Teatru Komuna Otwock);
Pacjent, Teatr Konsekwentny, Warszawa (g. 21 - Stara Drukarnia, ul. Ogrodowa 31/35);
Opcje życia, Unia Teatr Niemożliwy, Warszawa (g. 21.20 - Teatr Stara Prochoffnia);
Novalitka (miniatura teatralna), Teatr Masarnia, Warszawa (g. 22 - Klub Saturator, ul. 11 Listopada 22);
Spacerowicz, Studio Teatralne Koło, Warszawa (g. 22 - PZO, ul. Grochowska 316/320);
17.12
Konferencja Centrum Tańca Współczesnego w Warszawie - wizje i rzeczywistość (g. 10 - Centrum Artystyczne).

W naszym wortalu podaliśmy jedynie imprezy teatralne re:wizji. Całość programu: www.rewizjewarszawa.pl

Archiwum