re:wizje Inwazja Sztuki Niezależnej III edycja

re:wizje Inwazja Sztuki Niezależnej III edycja (od 10.12.2009 do 12.12.2009)

Organizator

Fundacja Impact

ul. Grzybowska 77, 00-844 Warszawa

PRZYSTANEK - REMIKS
Wojciech Różyński Nowogrodzka 40 10.12.09 - 12:00


2B+C CZYLI GALERIA 2B NA DWORCU CENTRALNYM W WARSZAWIE
Galeria 2b Dworzec Centralny 10.12.09 - 12:00


OTWARTY GARAŻ
Grupa Miejska The programme will be announced at the beginning of November. 10.12.09 - 16:00


CZĄSTKI ELEMENTARNE
Vika Blick, Monika Lewicka, Yola Zuchniewicz studYO 10.12.09 - 17:00


POWIĘKSZENIA
Olek Iwaszkiewicz Inżynierska 3/15 10.12.09 - 17:30


WARSAW SUPERHERO
InfoPraga InfoPraga 10.12.09 - 17:30


60/09
Teatr Wytwórnia Teatr Wytwórnia 10.12.09 - 18:00


BIEDNY JA, SUKA I JEJ NOWY KOLEŚ
Laboratorium Dramatu Laboratorium Dramatu 10.12.09 - 18:00


WYSTAWA FOTOGRAFICZNA NN
Przemek Dzienis Centrum Artystyczne 1500m2 do wynajęcia 10.12.09 - 18:30


KISS&WASTE
Anne Lise Stenseth Centrum Artystyczne 1500m2 do wynajęcia 10.12.09 - 18:30


USŁUGI PŁATNE, CZYLI CAŁA POLSKA PLECIE DZIECIOM
Mufmi Teatr Tańca Centrum Artystyczne 1500m2 do wynajęcia 10.12.09 - 19:00


ONA I ONA
Teatr Wytwórnia Teatr Wytwórnia 10.12.09 - 20:00


@CTION
Teatr Codzienny Galeria Piksel 10.12.09 - 20:00


LONG LONG
Long Long Pracovnia Art Club 10.12.09 - 20:00


NOCNY AUTOBUS
Kwartludium i Cókierek Klub Powiększenie 10.12.09 - 20:00


ZBOMBARDOWANI
Teatr Konsekwentny Stara Prochoffnia 10.12.09 - 20:00


PRZY DRZWIACH ZAMKNIĘTYCH
Kolektyw Artystyczny Babaryba Centrum Artystyczne 1500m2 do wynajęcia en 10.12.09 - 20:30


SZWINDEL
Grupa Dochodzeniowa Teatr Kamienica 10.12.09 - 21:00


BAABA
Baaba Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny 10.12.09 - 21:00


ZA OKNEM ŻERAŃ
Ostatni Przystanek Postępu z Tomaszem Ebertem Klub Skład Butelek 10.12.09 - 21:00


Ö DO DIASKA
Ö do diaska Klub Hydrozagadka 10.12.09 - 21:00


ORBITA ŻOLIBORZ
Orbita Żoliborz Klub Saturator 10.12.09 - 21:00


BANK NIESMIERTELNYCH WIDOKÓW
Rafał Nowakowski Centrum Artystyczne 1500m2 do wynajęcia 10.12.09 - 21:30


DANCING FOR YOU LONGER THAN ONE MINUTE
Fundacja Ciało/Umysł Centrum Artystyczne 1500m2 do wynajęcia 10.12.09 - 22:00


TRIFONIDIS FREE ORCHESTRA
Trifonidis Free Orchestra Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny 10.12.09 - 22:00


HOW HOW
How How Klub Powiększenie 10.12.09 - 22:00


ZŁODZIEJE OKLASKÓW
Złodzieje Oklasków Klub Saturator 10.12.09 - 22:30


AFRO KOLEKTYW
Afro Kolektyw Klub Hydrozagadka 10.12.09 - 22:30


CUKUNFT
Cukunft Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny 10.12.09 - 23:00


KLEZMATIKON - PLAZMATIKON & FLUIDACJE
Plazmatikon & Fluidacje Centrum Artystyczne 1500m2 do wynajęcia 10.12.09 - 23:00


PRZYSTANEK - REMIKS
Wojciech Różyński Nowogrodzka 40 11.12.09 - 12:00


2B+C CZYLI GALERIA 2B NA DWORCU CENTRALNYM W WARSZAWIE
Galeria 2b Dworzec Centralny 11.12.09 - 12:00


POWIĘKSZENIA
Olek Iwaszkiewicz Inżynierska 3/15 11.12.09 - 13:00


OTWARTY GARAŻ
Grupa Miejska The programme will be announced at the beginning of November. 11.12.09 - 16:00


CZĄSTKI ELEMENTARNE
Vika Blick, Monika Lewicka, Yola Zuchniewicz studYO 11.12.09 - 17:00


WYSTAWA FOTOGRAFICZNA NN
Przemek Dzienis Centrum Artystyczne 1500m2 do wynajęcia 11.12.09 - 18:30


KISS&WASTE
Anne Lise Stenseth Centrum Artystyczne 1500m2 do wynajęcia 11.12.09 - 18:30

'Prawo McGoverna' Niewinni Chłopcy Teatr Wytwórnia 11.12.09 - 20

mufmi_kreaKcje / In brief Aleksandra Bożek - Muszyńska, Membrene Olga Szypulska, March i Second of all Aleksandra Zdunek
Mufmi Teatr Tańca Centrum Artystyczne 1500m2 do wynajęcia 11.12.09 - 19:00


LIMINALNA. JESTEM SNEM, KTÓREGO NIE WOLNO MI ŚNIĆ
Grupa Artystyczna Teraz Poliż Praska Metta Artystyczna 11.12.09 - 19:00


@CTION
Teatr Codzienny Galeria Piksel 11.12.09 - 20:00


NOC MISIA
Fundacja Scena Współczesna Stara Prochoffnia 11.12.09 - 20:00


POKAZ FILMÓW ANIMOWANYCH WOJTKA WAWSZCZYKA
Wojtek Wawszczyk Centrum Artystyczne 1500m2 do wynajęcia 11.12.09 - 20:30


MUZYKA KOŃCA LATA
Muzyka Końca Lata Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny 11.12.09 - 21:00


SEKSTET, TRZY DUETY I SPINKA
Roman Woźniak Teatr Academia 11.12.09 - 21:00


SUDNIK, LITWIŃSKI, PRZYBYŁ, DUDA, WUDARCZYK
Sudnik, Litwiński, Przybył, Duda, Wudarczyk Centrum Artystyczne 1500m2 do wynajęcia 11.12.09 - 21:30


Taneczno-muzyczne JAM SESSION
Tancerze warszawscy Centrum Artystyczne 1500m2 do wynajęcia 11.12.09 - 22:00


KAWAŁEK KULKI
Kawałek Kulki Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny 11.12.09 - 22:00


PRZEPRASZAM- Dworzec Centralny
Przepraszam Klub Hydrozagadka 11.12.09 - 22:00


PINK BAZOOKA
Pink Bazooka Klub Saturator 11.12.09 - 22:00


PUSTKI
Pustki Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny 11.12.09 - 23:00


MASALA SOUNDSYSTEM. TOTAL MASALA
Masala Soundsystem Centrum Artystyczne 1500m2 do wynajęcia 11.12.09 - 23:00


DJ SZUM
Dj Szum Klub Saturator 11.12.09 - 23:30


POWIĘKSZENIA
Olek Iwaszkiewicz Trwają prace na stronie 12.12.09 - 13:00


CZĄSTKI ELEMENTARNE
Vika Blick, Monika Lewicka, Yola Zuchniewicz studYO 12.12.09 - 17:00


IMPRESJE
Joanna Ziemczyk & Yaniv Mintzer Pałac Kultury i Nauki 12.12.09 - 20:00


PROJEKT eRZet
eRZet Pałac Kultury i Nauki 12.12.09 - 20:00


ZŁOŻ SWOJĄ WARSZAWĘ
Galeria f150 Pałac Kultury i Nauki 12.12.09 - 20:00


OTWARTY GARAŻ
Grupa Miejska Pałac Kultury i Nauki 12.12.09 - 20:00


PROGRAM MUSIC BOX
Kuba Słomkowski Pałac Kultury i Nauki 12.12.09 - 20:00


TOTEM
Kamel Boukoffa Pałac Kultury i Nauki 12.12.09 - 20:00


WIELOPLEXIKOŃ
Konrad Zientara Pałac Kultury i Nauki 12.12.09 - 20:00


MGNIENIA
Dominika Truszczyńska Pałac Kultury i Nauki 12.12.09 - 20:00


FLASH-STAR
Kamel Boukoffa Pałac Kultury i Nauki 12.12.09 - 20:00


TAXI - KOŁO MUZYKI
Kuba Słomkowski Pałac Kultury i Nauki 12.12.09 - 20:00


USŁYSZANE W CISZY
Renata Plaga, Tomek Sikora, Mateusz Kwiatkowski Pałac Kultury i Nauki 12.12.09 - 20:00


PROJEKT UL
Joanna John Pałac Kultury i Nauki 12.12.09 - 20:00


OSWOIĆ SARNĘ
Jaśmina Wójcik, Jakub Wróblewski, Marcin Wichrowski, Karolina Amirian Pałac Kultury i Nauki 12.12.09 - 20:00


IMPROWIZACJE ALEATORYCZNE W PRZESTRZENI PKiN
Tancerze warszawscy Pałac Kultury i Nauki 12.12.09 - 20:15


FESTIWALI FILMOWYCH WARSZAWA MA ZA DUŻO?
Federacja Niezależnych Twórców Filmowych Pałac Kultury i Nauki 12.12.09 - 20:15


VILLAGE KOLLEKTIV
Village Kollektiv Pałac Kultury i Nauki 12.12.09 - 20:15


CAFFE LATTE
Teatr Dada Von Bzdülöw oraz duet muzyczny SzaZa Pałac Kultury i Nauki 12.12.09 - 21:00


CIEŚLAK I KSIĘŻNICZKI
Cieslak i Księżniczki Pałac Kultury i Nauki 12.12.09 - 21:15


BAREJA UNDERGROUND
Grupa Citydoping / Fundacja Do Dzieła! Pałac Kultury i Nauki 12.12.09 - 22:15


POKAZ FILMÓW ANIMOWANYCH WOJTKA WAWSZCZYKA
Wojtek Wawszczyk Pałac Kultury i Nauki 12.12.09 - 22:30


PULSARUS I WOJCIECH WAGLEWSKI
Pulsarus i Wojciech Waglewski Pałac Kultury i Nauki 12.12.09 - 22:30


DONNA
Jacek Tyski / Centrum Tańca Współczesnego Pałac Kultury i Nauki 12.12.09 - 23:59


PRZYSTANEK - REMIKS
Wojciech Różyński Nowogrodzka 40 12.12.09 - 24:00

Archiwum