re:wizje Inwazja Sztuki Niezależnej V edycja

re:wizje Inwazja Sztuki Niezależnej V edycja (od 03.12.2011 do 03.12.2011)

Organizator

Fundacja Impact

ul. Grzybowska 77, 00-844 Warszawa

g. 16.15--20.00
BUDYŃ - opowieść słowno-muzyczna
II p. Sala Mikołajska
g. 16.00-24.00
LES DENSES MACABRES - instalacja dźwiękowa SAMORZĄDOWCY Adama Witkowskiego z córką Mają
II p. Klatka schodowa
g. 16.00-24.00
AMEBOID muzyka przestrzenna - Mariusz Tarkawian
II p. Sala Goethego
g.16.00-24.00
ZSYP - słuchowisko Wojtka Bąkowskiego
IV p. Sala Kruczkowskiego
g. 16.00-24.00
MOJA PODŚWIADOMA WARSZAWA - rzeźba Marcela Krula
Hall główny
g. 16.00-24.00
KONIEC - instalacja dźwiękowa Marcela Krula
Przedsionek Sali Marmurowej
g. 16.00-24.00
BEZ ARTYSTY. BEZ TYTUŁU. Agnieszka Sural
II p. Sala Kisielewskiego
g. 16.30--24.00
A GDYBY AKTOR NIE PRZYSZEDŁ DO PRACY? - Maria Seweryn - instalacja video
II p. Sala Korczaka

g. 16.00 (próba)
AKCJA OW czyli Oblepmy Warszawę - Małgorzata Pianowska z tancerzami
II piętro
g. 16.15
ŻYWOTY ŚWIĘTYCH OSIEDLOWYCH Lidia Amejko, spektakl Teatru Ad Spectatores reżyseria i adaptacja: Agata Kucińska,
IV p. Sala Skłodowskiej
g. 16.15
WIEŻA - premiera filmu krótkometrażowego sióstr Bui, dyskusja a autorkami
II p. Sala Marmurowa
g. 16.30
CO WIDZISZ - Mala duet: Magda Grabowska, Liwia Bargieł - spektakl
II p. Sala Tierieszkowej
g. 17.30
PASSING THROUGH... PAŁAC KULTURY / PRZECHODZĄC PRZEZ...PAŁAC KULTURY - Małgorzata Haduch z tancerzami - performance
IV p. Sala Starzyńskiego
g. 18.00
AKCJA OW czyli Oblepmy Warszawę - Małgorzata Pianowska z tancerzami
II piętro
g. 18.30
Satan SPA - reż. Piotra Kielar - work in progres pełnometrażowego filmu fabularnego
II p. Sala Marmurowa
g. 18.30
CHÓR EKSPERYMENTALNY GRE BADANIE - koncert
II p. Sala Ratuszowa
g. 19.00
DOBRE CIAŁO - OH LALA: Katarzyna Kordzińska i Joanna Ziemczyk - spektakl
IV p. Sala Starzyńskiego
g. 19.30
WOJTEK TRACZYK - kontrabas - koncert solowy
IV p. Sala Kruczkowskiego
g. 20.00
3D-ance - Barbara Bujakowska - spektakl
IV p. Sala Skłodowskiej
g. 20.00
ZESPÓŁ SHOFAR - koncert
II p. Sala Ratuszowa
g. 20.00
AKCJA OW czyli Oblepmy Warszawę - Małgorzata Pianowska z tancerzami
II piętro
g. 20.30
CO WIDZISZ - Mala duet: Magda Grabowska, Liwia Bargieł - spektakl
II p. Sala Tierieszkowej
g. 20.30
W SYPIALNI reż. Tomasz Wasilewski, projekcja filmu i spotkanie z ekipą
II p. Sala Marmurowa
g. 21.00
PROMISE AND THE MONSTER - Billie Lindahl - koncert
II p. Sala Mikołajska
g. 21.30
CHÓR EKSPERYMENTALNY - koncert
II p. Sala Ratuszowa
g. 21.45
HUBERT ZEMLER - "MOPED" - perkusja - koncert solowy
IV p. Sala Kruczkowskiego
g. 22.00
DOBRE CIAŁO - OH LALA: Katarzyna Kordzińska i Joanna Ziemczyk - spektakl
IV p. Sala Starzyńskiego
g. 22.15
KARI AMIRIAN - koncert
II p. Sala Mikołajska
g. 23.00
BUDYŃ - koncert
II p. Sala Ratuszowa
g. 23.30
NIEWINNI CZARODZIEJE x CLUB COLLAB prezentują: STALLEY (USA) - koncert / after party
Café Kulturalna

Archiwum