re:wizje Inwazja Sztuki Niezależnej II edycja

re:wizje Inwazja Sztuki Niezależnej II edycja (od 10.12.2008 do 13.12.2008)

Organizator

Fundacja Impact

ul. Grzybowska 77, 00-844 Warszawa

Środa 10.12


Sztuki wizualne i projekty multimedialne

GADAM I POKAZUJE, instalacja, Klara Kopcińska
Dworzec Centralny, peron 3 i Kontener nad Wisłą



MORZE, instalacja, Józef Żuk Piwkowski

Dworzec Centralny, peron 2


THE BEST OF PIKSEL 2006-2008
wernisaż godz. 19.00-22.00, wystawa czynna do 31.12

Piksel, ul. Noakowskiego 12 m. 43


MIASTO POPIOŁÓW­, wydarzenie multimedialne, Michał Mackiewicz

Fabryka Wódek Koneser, ul. Ząbkowska 27/31



RE:WINDA Małgorzata Łuczyna i grupa Mniejsze zło, projekt multimedialny

blok za Żelazną Bramą



REWERS, Wojciech Różyński, Galeria Działań
Przestrzeń miasta (nieistniejące zakłady fotograficzne)



ZOBACZ DOTKNIJ ZOSTAW, Formacja Żeńska
STUD-YO, ul. Inżynierska 3 lok.13



Taniec
PUSTE MIEJSCA, Eferte,
Klub DGW Al. Niepodległości 141
godz. 19.30


Premiery choreografii Pauliny Święcańskiej: PROJEKT MĘSKI i NIEWIDZIALNA,
Klub DGW Al. Niepodległości 141
godz. 19.00



Teatr
PROJEKT WYSPIAŃSKI

Teatr Remus

Ul. Inżynierska 3
godz. 19.00



CZERWONE KOMETY

Teatr Druga Strefa

Magazynowa 14a

godz. 20.00
WIARA NADZIEJA MIŁOŚĆ
Unia Teatr Niemożliwy

Stara Prochoffnia

godz. 20.30



ŻÓŁTA STRZAŁA

Studio Teatralne Koło
CBA ul. Konopnickiej 6

godz. 21.00

Taniec

SEAD spektakl tańca współczesnego z Austrii,

Teatr Collegium Nobilium

godz. 19.00



Unknown # 1

Towarzystwo Prze-Twórcze
Teatr Academia, 11 listopada

godz. 21.00

Muzyka

TOMEK LIPIŃSKI & TILT

klub Klinika

ul. Racławicka 99

godz. 21.00.



ŚLIFKA

klub Saturator

ul. 11 listopada 22

godz. 21.00.





Czwartek 11.12

Sztuki wizualne i projekty multimedialne

GADAM I POKAZUJE, instalacja, Klara Kopcińska
Dworzec Centralny, peron 3 i Kontener nad Wisłą



MORZE, instalacja, Józef Żuk Piwkowski

Dworzec Centralny, peron 2


THE BEST OF PIKSEL 2006-2008,
godz. 19.00-22.00, wystawa czynna do 31.12

Piksel, ul. Noakowskiego 12 m. 43


MIASTO POPIOŁÓW­, wydarzenie multimedialne, Michał Mackiewicz

Fabryka Wódek Koneser, ul. Ząbkowska 27/31



RE:WINDA Małgorzata Łuczyna i grupa Mniejsze zło, projekt multimedialny

blok za Żelazną Bramą



REWERS, Wojciech Różyński, Galeria Działań
Przestrzeń miasta (nieistniejące zakłady fotograficzne)



ZOBACZ DOTKNIJ ZOSTAW, Formacja Żeńska
STUD-YO, ul. Inżynierska 3 lok.13



WALKA, Zygmunt Piotorowski & Józef Żuk Piwkowski, STEP, video-instalacja/ performance, godz. 21, Podziemia Kamedulskie na Bielanach, Dewajtis 3

powtórka w niedzielę, 14.12. o 12.00



Teatr

ELEMENTARZ DLA MIESZKAŃCÓW MIASTA wg Bertolta Brechta

Stara Prochoffnia

godz. 18.00


MĄŻ I ŻONA Teatr Druga Strefa

Magazynowa 14a

godz. 20.00



DOSKONALA PARA Stowarzyszenie Ślad
Teatr Academia, 11 listopada

godz. 20.00



Taniec





Premiera ŚWIĘTO WIOSNY, Fultura

CBA, Ul. Konopnickiej 6

godz. 20.00



Muzyka

TRIFONIDIS ORCHESTRA

klub Cafe Kulturalna,

Plac Defilad 1;

godz. 22.00.



SORRY BOYS

klub Hydrozagadka,

ul. 11 listopada 22;

godz. 21.00.



COVER EXCHANGE - PROJEKT ZAGRANICZNY W JADŁODAJNI FILOZOFICZNEJ

ul. Dobra 33/35





Piątek 12.12

Sztuki wizualne i projekty multimedialne

GADAM I POKAZUJE, instalacja, Klara Kopcińska
Dworzec Centralny, peron 3 i Kontener nad Wisłą



MORZE, instalacja, Józef Żuk Piwkowski

Dworzec Centralny, peron 2


THE BEST OF PIKSEL 2006-2008,
godz. 19.00-22.00, wystawa czynna do 31.12

Piksel, ul. Noakowskiego 12 m. 43


MIASTO POPIOŁÓW­, wydarzenie multimedialne, Michał Mackiewicz

Fabryka Wódek Koneser, ul. Ząbkowska 27/31



RE:WINDA Małgorzata Łuczyna i grupa Mniejsze zło, projekt multimedialny

blok za Żelazną Bramą



REWERS, Wojciech Różyński, Galeria Działań
Przestrzeń miasta (nieistniejące zakłady fotograficzne)



MASSMIX TOTAL BZZZ, GALERIA [v]iuro, godz. 19.00-22.00

ul. 11 listopada 22 lok. 21a



ZOBACZ DOTKNIJ ZOSTAW, Formacja Żeńska
STUD-YO, ul. Inżynierska 3 lok.13



MANIPULACJA? PROWOKACJA

Fundacja Centra, Marszałkowska 3/5, I piętro



Taniec

CHOPIN AMBIENTE Teatr Tańca Zawirowania

Stara Prochoffnia

godz. 18.00


Premiera TOPINAMBUR Teatr Brettoncaffe
Teatr Wytwórnia

godz. 20.00

Teatr

MALAMBO

Laboratorium dramatu

Olesińska 21

godz. 19.00



Spektakl teatralny Król Kier znów na wylocie
Studium Teatralne

ul.Lubelska 30/32

godz. 20.00



FIN Teatr Druga Strefa

Magazynowa 14a

godz. 20.00



PUNKTY OBSERWACYJNE

Komuna Otwock i STSW
Lubelska 30/32

godz. 20.00

Taniec

PERFORMANCE NUMER 27 / NARODZINY Bartosz Łukasiewicz

Skład Butelek

11 Listopada 22

godz. 21.30



Muzyka

koncert ANGELUS BELL



BALLADY I ROMANSE

klub Hydrozagadka,

ul. 11 listopada 22;

godz. 21.30.



PŁYNY

klub Hydrozagadka,

ul. 11 listopada 22;

godz. 22.30.





Sobota 13.12

Sztuki wizualne i projekty multimedialne

GADAM I POKAZUJE, instalacja, Klara Kopcińska
Dworzec Centralny, peron 3 i Kontener nad Wisłą



MORZE, instalacja, Józef Żuk Piwkowski

Dworzec Centralny, peron 2


THE BEST OF PIKSEL 2006-2008,
wystawa czynna do 31.12

Piksel, ul. Noakowskiego 12 m. 43


REWERS, Wojciech Różyński, Galeria Działań
Przestrzeń miasta (nieistniejące zakłady fotograficzne)



Teatr
KOLEKCJONERZY WZRUSZEŃ Plan lekcji

Praska meta artystyczna

godz. 18.00


KOCHANKOWIE Z SĄSIEDZTWA
Teatr Konsekwentny

Stara Prochoffnia

godz. 18.00



ASTMA Korporacja teatralna

Studio Melon,

ul. Inżynierska 3

godz. 17.30







Teatr
PRZYJACIELOWI, KTÓRY NIE URATOWAŁ MI ŻYCIA wg prozy Hervé Guiberta, Fundacja Arteria



Muzyka

koncert TRAWNIK



koncert KiRK



koncert OLA BILIŃSKA/PIOTR SŁAPA





Sobota 12.12 (PKiN)

Oficjalne otwarcie NOCY SZTUKI o godz. 20.00



Sztuki wizualne i projekty multimedialne

UŚCISK DŁONI, wystawa, Jacek Bąkowski



KOLUMNY, videoart, Grzegorz Rogala



PILE-UP BOX, instalacja Aga Klepacka



PRZEJŚCIE, instalacja Grzegorz Rogala


ŚCIANA, instalacja Grzegorz Rogala



UŁÓŻ SOBIE KOBIETĘ Joanna John



POETA W PAŁACU KULTURY Marek Sobczyk



ESTETYCZNY INTERFEJS PAMIĘCI, Galeria HoarT



INTROSPEKCJE, video instalacja, Kamila Chomicz Fundacja Impact



MOVE DO MNIE, instalacja, Klara Kopcińska


RIVER//CITIES Chillout



WYKLUCZONE, wystawa fotografii i wideo, STEP



ANIOŁY W KAMUFLAŻU, instalacja/ performance, Rodney Place 22.30





Taniec

Improwizacje taneczne - współpraca tancerzy międzynarodowych SEAD z warszawskimi



Spektakl Tańca Współczesnego

Fundacja Centrum Tańca Współczesnego


"CARMEN CONCIERTO" - teatralizowany koncert flamenco
Nie tylko flamenco, Teatr tańca Małgorzaty Matuszewskiej


CHOPIN - ex-sătr

Warszawski Teatr Tańca



BÓL TRZEBA PRZEBOLEĆ Beata Sosnowska



CHOPIN AMBIENTE fragmenty





Muzyka

koncerty:

GAAMERA 21.00



LEVITY 22.30



BELTAINE IMPROVED 0.00



Off vs Pop BAUAGAN MISTRZÓW 20.15



RH+ 23.30



RSP LIVE ACT



"METROPOLIS REMIXED" - set dj'ski DJ HIRO SZYMA 23.45



Instalacja dźwiękowa SONOSFERA





Teatr

OR Teatr Akt 20.45



Film

The best of OFF/ON Federacja Niezależnych Twórców Filmowych



MIASTO W KOMIE Fundacja Monte Wideo i Foto



Europejskie Nagrody Filmowe Niezależnych Grand OFF Fundacja Cinema Art



Warszawska sztuka niezależna w kamerze Armanda Richelet-Kleinberg



Literatura

NOC POETÓW W PAŁACU

Archiwum