EN
1.04.2021, 08:18 Wersja do druku

Częstochowa. Kiedy zobaczymy spektakl "Pikantni"?

Inne aktualności

Na ten spektakl częstochowianie czekają już od ponad roku! W związku z obostrzeniami muszą wytrwać jeszcze dwa miesiące. Komedia "Pikantni" ma być prezentowana w Częstochowie 5 i 6 czerwca.

Spektakl "Pikantni", na który zaprasza Impresariat Artystyczny Adria Art, zapowiadaliśmy już w lutym ubiegłego roku. 15 marca na scenie Klubu Politechnik mieli pojawić się Barbara Kurdej-Szatan (zamiennie Monika Dryl), Anna Mucha, Mikołaj Krawczyk (zamiennie Maurycy Popiel) oraz Michał Ziembicki. Aktorzy wcielają się w bohaterów sztuki Stefana Vögla.

Niestety przez obostrzenia związane z pierwszą falą pandemii spektakl trzeba było przełożyć. Publiczność, bo fanów "Pikantnych" nie brakuje, czeka na spotkanie od ponad roku. Gdy wydawało się, że zobaczymy go 15 i 16 kwietnia, także i ten termin uległ zmianie. Aktualnie wydarzenie planowane jest na 5 i 6 czerwca. Każdego dnia "Pikantni" będą grani dwukrotnie - o godz. 16 i 18.30. Miejscem wydarzenia - bez zmian - pozostaje Klub Politechnik (al. Armii Krajowej 23/25). Bilety kosztują 90 i 110 zł (w zależności od miejsc). Szczegóły na: adria-art.pl

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Kiedy zobaczymy w Częstochowie spektakl "Pikantni"?

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Częstochowa” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

zs

Data publikacji oryginału:

01.04.2021