Inne aktualności
- Poznań. „Pulverkopf” – premiera w Teatrze Polskim 16.06.2026 16:28
- Gliwice. Czytanie performatywne sztuki „Kret/Mara” Katarzyny Szaulińskiej w Teatrze Miejskim 16.06.2026 15:30
- Kraków. Bal nocy letniej w Narodowym Starym Teatrze 16.06.2026 15:24
-
Wrocław. Święto Muzyki przed Operą Wrocławską
16.06.2026 15:22
- Kraków. Strawa pod Kopcem Wandy – przywitanie lata 2026 16.06.2026 15:14
- Lublin. 20 lat festiwalu filmowego Dwa Brzegi na wystawie w centrum miasta 16.06.2026 14:52
-
Kielce. Nowy dyrektor Teatru im. Żeromskiego zapowiada sześć premier i dialog z widzami
16.06.2026 14:42
-
Warszawa. RESISTANCE NOW – debata w ramach 46. Warszawskich Spotkań Teatralnych
16.06.2026 14:19
-
Warszawa. Focus na zawody producenckie – wizyta studyjna w Berlinie
16.06.2026 14:09
-
Sopot. W piątek rozpocznie się XXV Festiwal „Dwa Teatry”
16.06.2026 13:58
- Wrocław. „Prawdziwa historia” w reż. Michała Zadary po raz ostatni w tym sezonie 16.06.2026 13:33
- Poznań. Rojber Kolektyw zaprasza na premierę „My Name is June” 16.06.2026 13:08
- Katowice. „Rowerem i pieszo do kochanej Maryś" Teatru Damier w Klubie Podróżników Namaste 16.06.2026 13:01
-
Lublin. W Teatrze Starym premiera spektaklu „Maria Skłodowska-Curie. Doświadczenie”
16.06.2026 12:57
Teatr Badów im. Piotra Bikonta zaprasza do Badowa Górnego w sobotę 15 stycznia o godzinie 19.00 na monodram w wykonaniu Pawła Pabisiaka z muzycznym udziałem Przemka Gregera (gitara elektryczna) pt. "SIÓDEMKA" wg książki Ziemowita Szczerka pod tym samym tytułem.
reżyseria: Piotr Bikont
scenografia i kostiumy: Zuzanna Markiewicz
światło, dźwięk i wizualizacje: Kornel Luczek
asystent reżysera: Joanna Fidler - Sierzputowska
SPEKTAKL TYLKO DLA DOROSŁYCH
UWAGA!
Osoby zaszczepione na Covid-19 prosimy o zabranie ze sobą certyfikatu szczepienia.
Z powodu ograniczonej ilości miejsc na widowni prosimy zgłaszać swój przyjazd pod adresem [email protected]
Wstęp na spektakl wraz z kolacją 100 zł
Zainteresowanych noclegiem prosimy o rezerwowanie miejsc pod adresem [email protected] lub telefonicznie u Joanny Fidler pod numerem 603664694
Jak dojechać
DOJAZD Z WARSZAWY
Opcja nr 1
Nowa obwodnica omijająca Raszyn i Janki:Alejami Jerozolimskimi kierujecie się na Wrocław/Katowice na drogę nr 7 i S8. Jedziecie prosto na rozjazdach trzymając się lewej strony aż do starej trasy na Katowice. Następnie zjeżdżacie zjazdem Mszczonów Północ i w prawo na Grójec. Za 100 m dojeżdżacie do ronda i skręcacie w prawo – pierwszy zjazd (Centrum). Dalej patrz DOJAZD Z ŁODZI od punktu 4.
Opcja nr 2
Autostradą A2 – kierunek Łódź zjeżdżacie zjazdem na Wiskitki – droga nr 50 – kierunek Grójec. Po przejechaniu 17,5 km dojeżdżacie do ronda w Mszczonowie i skręcacie a prawo – pierwszy zjazd (Centrum). Dalej patrz DOJAZD Z ŁODZI od punktu 4.
Opcja nr 3
Starą drogą katowicką przez Janki. Po przejechaniu 32 km (licząc od Centrum Handlowego – Janki) zjeżdżacie w prawo na Mszczonów. Dojeżdżacie do ronda i skręcacie w prawo zjazdem na Centrum. Dalej patrz DOJAZD Z ŁODZI od punkt
DOJAZD Z ŁODZI
jadąc trasą katowicką S8 skręcacie w prawo na Mszczonów (zjazd Mszczonów Północ)
dojeżdżacie do ronda
na rondzie prosto, drugi zjazd (Centrum)
punkt nr 4 po 1,5 km (po drodze mijacie 2 przejścia dla pieszych ze światłami) skręcacie w prawo w ul. Grójecką
po 700 m skręcacie w lewo w ul. Dworcową
po 500 m skręcacie w prawo (przy starej stacji kolejowej)
po 400 m dojeżdżacie do końca drogi i skręcacie w lewo
przejeżdżacie pod wiaduktem kolejowym i jedziecie od tego miejsca 4, 4 km cały czas prosto(po drodze mijacie Wymysłów i wjeżdżacie do Badowa Górnego)
po 2,7 km mijacie skrzyżowanie, potem po lewej stronie tabliczkę “Ranczo”, następnie po prawej stronie “Drewsmol”
po lewej stronie zatrzymujecie się przed bramą z tabliczką “Piekarska 31″
brama otworzy się po naciśnięciu domofonu
jedziecie do końca drogi (500 m)
Dane dla osób korzystających z GPS
N 51 ° 55 ‘ 53 ” lub N 51 ° 55,88 ‘ lub N 51,93141°
E 020 ° 32 ‘ 03 ” lub E 020 ° 32,05 ‘ lub E 020,53429 °