EN

11.08.2021, 12:53 Wersja do druku

Zielona Góra. Zostań wolontariuszem na Kozzi

Inne aktualności

Organizatorzy 7. Kozzi Film Festiwalu zapraszają do prze żyda filmowej przygody w charakterze wolontariusza podczas imprezy, która odbędzie się w Zielonej Górze w terminie 15-19 września 2021 roku.

Nasz Festiwal to projekcje filmowe, spektakle teatralne, koncerty, spotkania z twórcami, aktorami, krytykami, dyskusje o filmach i książkach oraz warsztaty. Punktem wyjścia do realizacji tegorocznego Kozzi Film Festiwal j est refleksja o trzech wybitnych postaciach związanych z filmem i teatrem: Macieju Kozłowskim, Wojciechu Pszoniaku i Piotrze Machalicy. Podczas Festiwalu gościć będziemy autorów książek oraz wybitnych twórców filmowych i teatralnych - piszą organizatorzy 7. Kozzi Film Festiwalu i zachęcają do dołączenia do festiwalowej ekipy w charakterze wolontariusza.

Zadania wolontariuszy: pomoc przy wydarzeniach festiwalowych: przygotowanie miejsc wydarzeń, obsługa widowni; pomoc organizacyjna w Biurze Festiwalowym; udział w akcjach promocyjnych w Bibliotece oraz poza jej siedzibą; obsługa Punktu Informacyjnego: rozprowadzanie wejściówek, rozdawanie ulotek, udzielanie informacji.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Kochasz lano? Zostań wolontariuszem na Kozzi

Źródło:

Gazeta Lubuska nr 185