Międzynarodowy Festiwal Teatralny Kontakt XXI edycja

Międzynarodowy Festiwal Teatralny Kontakt XXI edycja (od 19.05.2012 do 25.05.2012)

19 maja (sobota)

17.00 - Teatr Narodowy (Bruksela/Belgia),
Fabrice Murgia "Smutek Ogrów",
reż.: Fabrice Murgia
(czas: 1h 10' - bez przerwy, duża scena TWH)

19.30 - Teatr im. Wilama Horzycy (Toruń/Polska)/Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego (Kraków/Polska),
Carlos Murillo "Mroczna gra albo historie dla chłopców",
reż.: Iwona Kempa
(czas: 1h 30' - bez przerwy, mała scena)

***

20 maja (niedziela)

19.00 - Teatr Ro (Rotterdam/Holandia),
Wajdi Mouawad "Pogorzelisko",
reż.: Alize Zandwijk
(czas: 2h 40 - bez przerwy, Olimpijczyk)

***

21 maja (poniedziałek)

18.00 - The Corn Exchange (Dublin/Irlandia),
Michael West "Waleczny człowiek",
reż.: Annie Ryan
(czas: 1h 20' - bez przerwy, duża scena TWH)

20.00 - Centrum Dramaturgii i Reżyserii A. Kazancewa i M. Roszczina (Moskwa/Rosja),
Jurij Kławdijew "Zburzeni",
reż.: Kiriłł Wytoptow
(czas: 1h 40 - bez przerwy, mała scena)

***

22 maja (wtorek)

17.30 - Ballhaus Naunynstraße (Berlin/Niemcy),
Nurkan Erpulat i Jens Hillje "Wściekła krew",
reż.: Nurkan Erpulat
(czas: 1h 50' - bez przerwy, Olimpijczyk)

18.00 - Centrum Dramaturgii i Reżyserii A. Kazancewa i M. Roszczina (Moskwa/Rosja),
Jurij Kławdijew "Zburzeni",
reż.: Kiriłł Wytoptow
(czas: 1h 40 - bez przerwy, mała scena)

20.00 - Teatr Nowy (Ryga/Łotwa),
"Czarne mleko",
reż.: Alvis Hermanis
(czas: 2h 20' - z 1 przerwą, duża scena TWH)

***

23 maja (środa)

18.00 - Teatr Polski (Wrocław/Polska),
Bożena Keff "Utwór o Matce i Ojczyźnie",
reż.: Jan Klata
(czas: 1h 30'- bez przerwy, Olimpijczyk)

20.30 - Teatr Narodowy (Iasi/Rumunia),
Bogdan Georgescu "Rumunio! Pocałuj mnie",
reż.: David Schwartz
(czas: 1h 30' - bez przerwy, Teatr Baj Pomorski)

***

24 maja (czwartek)

19.00 - Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka (Warszawa/Polska),
Paweł Demirski "W imię Jakuba S.",
reż.: Monika Strzępka
(czas: 2h 20' - z 1 przerwą, duża scena TWH)

***

25 maja (piątek)

17.00 i 20.00 - Teatr Oskarasa Koršunovasa (Wilno/Litwa),
Maksym Gorki "Na dnie",
reż.: Oskaras Koršunovas
(czas: 1h 15' - bez przerwy, mała scena TWH)

19.30 - Béla Pintér i Zespół (Budapeszt/Węgry),
Béla Pintér "Szmata",
reż.: Béla Pintér
(czas: 1h 40' - bez przerwy, Olimpijczyk)

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów