Olsztyńskie Spotkania Teatralne XIX edycja

Olsztyńskie Spotkania Teatralne XIX edycja (od 22.03.2011 do 27.03.2011)

Organizator

Teatr im. Stefana Jaracza

1 Maja 4, 10-118 Olsztyn

____________________________________

DZIEŃ PIERWSZY
____________________________________
____________________________________

22.03.2011 /wtorek/ - godz. 18.00

Teatr na Woli - Warszawa

Tadeusz Słobodzianek
NASZA KLASA. Historia w XIV lekcjach

Spektakl Fundacji Sztuka Dialogu w koprodukcji
z Festiwalem Konfrontacje Teatralne w Lublinie
reżyseria: Ondrej Spišák

____________________________________

22.03.2011 /wtorek/ - godz. 21.15

ROZMOWY O TEATRZE
Spotkanie z Tadeuszem Słobodziankiem

____________________________________
____________________________________

DZIEŃ DRUGI
____________________________________
____________________________________

23.03.2011 /środa/ - godz. 18.00

Stanisław Baliński
WIECZÓR W TEATRZE WIELKIM

monodram w wykonaniu Anny Seniuk
z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego OPIUM

____________________________________

23.03.2011 /środa/ - godz. 20.30

Teatr Ósmego Dnia - Poznań

PARANOICY I PSZCZELARZE

spektakl dokumentalny w oparciu o fragmenty reportaży
Moniki Redzisz, Grzegorza Sroczyńskiego,
teksty prasowe i wypowiedzi osób publicznych
realizacja zespołowa

____________________________________
____________________________________

DZIEŃ TRZECI
____________________________________
____________________________________

24.03.2011 /czwartek/ - godz. 19.00

Teatr Wierszalin - Supraśl

TRAKTAT O MANEKINACH

wg Brunona Schulza
inscenizacja i reżyseria: Piotr Tomaszuk

____________________________________

24.03.2011 /czwartek/ - godz. 21.00

ANTYSZANTY

koncert Spiętego
wokalisty i gitarzysty zespołu Lao Che

____________________________________

24.03.2011 /czwartek/ - godz. 22.15

ROZMOWY O TEATRZE
Spotkanie z Hubertem Spiętym Dobaczewskim

____________________________________
____________________________________

DZIEŃ CZWARTY
____________________________________
____________________________________

25.03.2011 /piątek/ - godz. 18.00

Wrocławski Teatr Pantomimy
im. Henryka Tomaszewskiego

OSĄD

tryptyk

reżyseria, scenografia: Jerzy Kalina
reżyseria, muzyka: Paweł Passini
reżyseria, scenografia, choreografia: Leszek Mądzik

____________________________________

25.03.2011 /piątek/ - godz. 21.15

Teatr Barakah
Fundacja Dziesięciu Talentów - Kraków
Teatr im. Ludwika Solskiego - Tarnów

Hanoch Levin
SZYC

reżyseria: Ana Nowicka

____________________________________
____________________________________

DZIEŃ PIĄTY
____________________________________
____________________________________

26.03.2011 /sobota/ - godz. 17.00 i 20.00

Teatr Polski - Poznań

Fiodor Dostojewski
BOBOK

reżyseria: Grigorij Lifanow

____________________________________

26.03.2011 /sobota/ - godz. 19.00

Teatr Kana - Szczecin

LAILONIA

na motywach opowiadań Leszka Kołakowskiego
adaptacja i reżyseria: Mateusz Przyłęcki

____________________________________

26.03.2011 /sobota/ - godz. 21.00

Ashanti Dance Company - Francja

RYTUAŁ

choreografia: Assa Samba

____________________________________
____________________________________

DZIEŃ SZÓSTY
____________________________________
____________________________________

27.03.2011 /niedziela/ - godz. 18.00
GALA TEATRALNA z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru
gość wieczoru:
BESTER QUARTET

- Kraków

_________

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów