EN

14.04.2021, 19:09 Wersja do druku

Warszawa-Kraków. Premiera "3SIÓSTR" w reż. Luka Percevala przełożona

W związku z ogłoszonym dziś przez ministra zdrowia, Adama Niedzielskiego przedłużeniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa do 25 kwietnia 2021 roku włącznie, planowana na 20 kwietnia br. warszawska premiera koprodukowanego przez TR Warszawa i Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie spektaklu “3SIÓSTRY” w reż. Luka Percevala, zostaje przeniesiona na 20 czerwca br. (niedziela).

Inne aktualności

Warszawskie spektakle popremierowe zaplanowane są na 22, 23, 24, 25, 26 i 27 czerwca br. na scenie TR Warszawa/ATM Studio. Krakowska premiera zaplanowana jest 15 maja br. na dużej scenie Narodowego Starego Teatru.

WARSZAWSKA PRÓBA DLA MEDIÓW
Zaplanowana na jutro (15 kwietnia, czwartek) na g. 12:00 próba dla mediów odbywa się bez zmian w TR Warszawa/ATM Studio.

"PRÓBUJĄC 3SIOSTRY"
W najbliższych tygodniach na platformie TR Online oraz na Facebooku TR Warszawa publikowany będzie dziesięcioodcinkowy cykl materiałów wideo, który przybliża proces powstawania "3SIÓSTR" w reż. Luka Percevala i dokumentuje pracę twórców i twórczyń spektaklu. Pierwszy odcinek jest już dostępny na Facebooku TR Warszawa, a wkrótce zostanie opublikowany na platformie TR Online

KWIETNIOWY REPERTUAR TR WARSZAWA
15 kwietnia br.o g. 17:30 -w ramach cyklu “Inspirator Działań Kulturalnych” – zapraszamy na kolejny webinar, tym razem poświęcony pracy w branży kulturalnej (transmisja w grupie Więcej niż widz! na Facebooku TR Warszawa).

W związku z przedłużeniem czasowego zamknięcia teatrów dla publiczności – do 25 kwietnia włącznie, pokazy “Rechnitz. Opera – Anioł Zagłady” w reż. Katarzyny Kalwat z udziałem publiczności zaplanowane w dniach 23-25 kwietnia br. zostają odwołane.

"RECHNITZ. OPERA – ANIOŁ ZAGŁADY" W TR ONLINE
24 kwietnia br. na platformie TR Online odbędzie się streaming spektaklu “Rechnitz. Opera – Anioł Zagłady” w reż. Katarzyny Kalwat, którego reżyserem jest Marcin Koszałka. Wprowadzenie do spektakluprzygotowuje aktor TR Warszawa, Jan Dravnel; zaraz po zakończeniu spektaklu spotkanie z twórcami i twórczyniami poprowadzi reporter i publicysta, Paweł Smoleński.
26 kwietnia 
br. o g. 17:00 na platformie TR Online odbędą się Warsztaty Otwarte Online towarzyszące pokazowi "Rechnitz. Opera – Anioł Zagłady".
Polecam Państwa uwadze rozmowy z Marcinem Koszałką (link znajduje się => TU), kompozytorem opery, Wojtkiem Blecharzem (link znajduje się => TUoraz tłumaczką, autorką adaptacji i dramaturżką, Moniką Muskałą (link znajduje się => TU) które opublikowaliśmy na stronie TR Warszawa.

POROZMAWIAJMY O
Tego samego dnia, 26 kwietnia br. o g. 19:00 zaprosimy na kolejną dyskusję w ramach kuratorowanego przez Sylwię Chutnik cyklu “Nigdy nie będziesz szła sama. Porozmawiajmy o aborcji”, w której wezmą udział Agnieszka Graff, Kazimiera Szczuka i Katarzyna Wężyk. Spotkanie ABORSTORIE 3 transmitowane będzie na żywo na Facebooku TR Warszawa i platformie TR Online.

"STREAM" NA SCENIE TR WARSZAWA/MARSZAŁKOWSKA 8
Mamy nadzieję, że 30 kwietnia br. oraz 2 maja br. na scenie TR Warszawa/Marszałkowska 8 zagramy z udziałem publiczności na żywo “Stream” w reż. Katarzyny Minkowskiej, laureatki nagrody Debiut TR 2018.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne