EN
7.12.2021, 09:56 Wersja do druku

Warszawa. Ostatni konkursowy spektakl na festiwalu "Sztuka plus Komercja"

Inne aktualności

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na ostatni konkursowy spektakl wystawiony w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych „Sztuka plus Komercja".

Kto nie pamięta słynnego Teatru Sensacji „Kobra", który gromadził w poniedziałkowe wieczory przed telewizorami miliony widzów? Jedną z jego najpopularniejszych premier był spektakl „Upiór w kuchni" Janusza Majewskiego z Ireną Kwiatkowską w roli tytułowej. Dziś ta niezwykła komedia z dreszczykiem emocji w tle została przeniesiona na deski teatru, tworząc wyjątkowe widowisko łączące w sobie elementy kryminału, thrillera i angielskiej komedii.

Morderstwo doskonałe podobno nie istnieje... Teatralna iluzja,    surrealistyczna przestrzeń i odwieczne pytanie: kto jest winny i co się stało z ofiarą? Zabójcze niespodzianki i zaskakujące zwroty akcji, których nie powstydziliby się mistrzowie filmów grozy. „Upiór w kuchni" to idealna propozycja dla tych, którzy lubią się śmiać i bać jednocześnie, jak również dla tych, którzy chcą poczuć się częścią kryminalnej intrygi i doświadczyć teatralnej magii.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Komedia z intrygą w tle

Źródło:

Echo Katolickie nr 48

Autor:

izu