23.12.2020, 15:49 Wersja do druku

Warszawa. List dyrektora Teatru Współczesnego do widzów

Inne aktualności

Maciej Englert, dyrektor Teatru Współczesnego w Warszawie, skierował list do widzów.

Szanowni Państwo!

Z okazji Świąt TheMuBa i Teatr Współczesny zapraszają na udostępniony bezpłatnie online od 24 do 26 grudnia spektakl  „Psie serce” Michała Bułhakowa w adaptacji i reżyserii Macieja Englerta z Borysem Szycem i Krzysztofem Wakulińskim w rolach głównych. 27 grudnia o 19.00 powtarzamy na Państwa życzenie streaming „Namiętnej kobiety” z Martą Lipińską, Piotrem Adamczykiem, Krzysztofem Kowalewskim i Andrzejem Zielińskim.

Realizacja następnych przedstawień online z wiadomych powodów ulega pewnym opóźnieniom. Nie zobaczymy zatem w Sylwestra „Kuchni Caroline” Torbena Beatsa w reżyserii  Jarosława Tumidajskiego, choć szczęśliwie udało nam się zakończyć zdjęcia i z pewnością w połowie stycznia odbędzie się premiera. Niestety musimy przerwać nagrania z Mają Komorowską i Wiesławem Komasą spektaklu „Mimo wszystko”, który od kilkunastu lat nie schodzi z repertuaru Teatru, ale z pewnością wrócimy do realizacji po Nowym Roku. 

Kończy się smutny i trudny rok, który przyniósł nam wszystkim wiele zmartwień i nieznanych wcześniej wyzwań. Wszyscy staramy się im sprostać, zarówno Państwo, jak i my. Dziękujemy za wszystkie życzliwe słowa jakie płyną do nas za starania, jakie podejmujemy, aby Teatr nie stracił z Wami kontaktu, a Państwo z Teatrem. 

Życzymy Państwu spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.

Maciej Englert

Źródło:

Materiał nadesłany

Tematy w toku