EN
8.03.2022, 09:04 Wersja do druku

Toruń. Ukraińcy za darmo zwiedzą muzea i obejrzą spektakle w Baju Pomorskim

Inne aktualności

Toruńskie instytucje kultury przygotowują wiele inicjatyw skierowanych do przybywających do miasta uchodźców z Ukrainy. Nasi sąsiedzi bezpłatnie odwiedzą wystawy w Muzeum Okręgowym, Młynie Wiedzy, wezmą udział w przedstawieniach Baja Pomorskiego i warsztatach w CSW. Pisze Grzegorz Giedrys w „Gazecie Wyborczej - Toruń”.

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy umożliwia bezpłatne wejścia na wystawy dostępne w budynku głównym instytucji. Bilety można odebrać w kasach CNMW lub zarezerwować termin wizyty po skontaktowaniu się z Sebastianem Świerczem: tel. +48 667 899 069 (dostępny od wtorku do piątku w godz. 8-16); e-mail: [email protected]

Weryfikacja osób uprawnionych do biletu będzie odbywała się poprzez okazanie w kasie paszportu lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość. Dzieci wchodzą do CNMW na podstawie dokumentów opiekunów. Jedna osoba z Polski, pełniąca rolę opiekuna osób z Ukrainy, może wejść na wystawy bezpłatnie.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Ukraińcy za darmo zwiedzą toruńskie muzea i obejrzą spektakle w Baju Pomorskim

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Toruń”

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Grzegorz Giedrys

Data publikacji oryginału:

07.03.2022

Wątki tematyczne