EN
6.09.2021, 15:50 Wersja do druku

Opole. "Metro" - 30 lat najlepszego polskiego musicalu

Inne aktualności

Już 24 września, w opolskim Amfiteatrze, będziemy mogli zobaczyć legendarne "METRO", które jest jak wehikuł czasu: łączy pokolenia. Tylko do 10 września można kupić bilety w promocyjnej cenie.

Musical Metro jest jak wehikuł czasu. Dorosły widz przeniesie myśli do czasów swojej młodości, kiedy stawał przed życiowymi decyzjami, kiedy spełnienie marzeń było na wyciągnięcie ręki. Młody zaś, uświadomi sobie, że „niemożliwe nie istnieje". Ta niezwykle ekscytująca historia zawsze chwyta za serce a piękne ballady Janusza Stokłosy niejednemu wycisną łzy z oczu.

Jubileuszowy spektakl w opolskim Amfiteatrze będzie wyjątkowy. Janusz Stokłosa zapowiada nowe aranże, a Janusz Józefowicz nową scenografię i niespodzianki reżyserskie.

Pamiętacie tę historię

„METRO". Gdzieś między fikcją a rzeczywistością... Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground - sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. To opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

METRO - 30 lat najlepszego polskiego musicalu. Już we wrześniu w Opolu!

Źródło:

„Nowa Trybuna Opolska” nr 207