EN

18.01.2022, 08:41 Wersja do druku

Lublin. Filmowe przeboje w Filharmonii. Dwa koncerty karnawałowe

Inne aktualności

Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na dwa wyjątkowe koncerty karnawałowe, podczas których będzie można usłyszeć największe przeboje muzyki filmowej i musicalowej. Wydarzenia odbędą się 21 stycznia o godz. 19 i 22 stycznia o godz. 18.

To propozycja dla wszystkich wielbicieli filmowych i musicalowych klasyków. Podczas dwóch koncertów w Filharmonii na scenie pojawi się Katarzyna Łaska – znana piosenkarka, aktorka musicalowa i dubbingowa, która zaśpiewała znany wszystkim hit z bajki "Kraina Lodu" – "Mam tę moc", a w 2020 roku wystąpiła podczas gali rozdania Oscarów. Drugą gwiazdą koncertów będzie Łukasz Talik, aktor musicalowy znany z występów w "Jesus Christ Superstar", "Footloose", czy "Kiss Me Kate". Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Lubelskiej zadyryguje Sławomir Chrzanowski.

- Dzięki wybitnym solistom i Orkiestrze Symfonicznej Filharmonii Lubelskiej wypełni się muzyką ze wspaniałych broadwayowskich musicali oraz hollywoodzkich filmów - zachęcają organizatorzy koncertu.

Bilety na wydarzenie dostępne są online oraz w kasie instytucji.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Filmowe przeboje w Filharmonii. Dwa koncerty karnawałowe

Źródło:

„Dziennik Wschodni” online

Link do źródła

Autor:

Damian Drabik