EN

17.01.2022, 12:09 Wersja do druku

„Jestem tu i teraz". I jestem szczęśliwy

Z Pawłem Góralem, pochodzącym z Brodnicy aktorem, który właśnie został wokalistą. Jego piosenka "Jestem tu i teraz" miała premierę o północy w sylwestrową noc.

Od kiedy planował pan nagranie piosenki?

Pomysł powstał w mojej głowie krótko po zakończeniu zdjęć do programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W programie odkryłem na nowo jak bardzo lubię śpiewać i powróciły moje dziecięce marzenia o śpiewaniu.

Ile trwała praca nad stworzeniem tego utworu?

Utwór powstawał etapami. Najpierw odbyło się kilka sesji w studiu nagraniowym, gdzie byłem obecny przy powstawaniu kompozycji. Później napisałem tekst i podczas ostatniej sesji w studiu nagrałem wokale. Klip również powstawał partiami. Część ujęć powstała w Warszawie, a część w Grecji podczas wakacji. Kiedyś zdradzę więcej szczegółów na temat powstawania klipu.

Jakie plany ma pan na 2022 r. Aktorskie czy muzyczne?

Mam zaplanowanych wiele spektakli - muzycznych i farsowych oraz inne projekty komercyjne. Jako że lubię być w ciągłym ruchu i robić różnorodne rzeczy, tak nie potrafię stwierdzić na czym konkretnie chciałbym się skupić, bo lubię i grać, i śpiewać. Najfajniej byłoby to łączyć, robić jedno i drugie. Grać w teatrze, przed kamerą i występować na scenie w charakterze wokalisty.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

„Jestem tu i teraz". I jestem szczęśliwy - mówi aktor

Źródło:

Gazeta Pomorska nr 11/15-16.01