EN

9.06.2021, 08:22 Wersja do druku

Łódź. Monopolis ma już rok. Z tej okazji zaprasza łodzian na liczne atrakcje

Inne aktualności

Korowód, muzyka na żywo, spektakl - to tylko niektóre z propozycji Monopolis na nadchodzące dni. Świętowanie pierwszych urodzin potrwa do niedzieli, 13 czerwca.

Obchody pierwszych urodzin Monopolis rozpoczną się już w czwartek. Kolację pod gwiazdami dla zaproszonych gości przygotują szefowie kuchni mieszących się w Monopolis lokali. Zaplanowano też koncert pt. „Ikony Muzyki" z udziałem Piotra Roguckiego, Pauliny Przybysz, Sławomira Uniatowskiego, Johna Portera, Łukasza Lacha, Leny Romul.
Karnawał w Monopolis

W piątek swoje podwoje dla wszystkich gości w Monopolis otworzą restauracje: śródziemnomorska Arteria, japońska Sendai Sushi & Ramen, włoska Trattoria Italiana, klimatyczne Moncafe, pachnąca domowymi wypiekami Piekarnia Łódź oraz najnowsza Indian Steak kusząca najwyższej jakości stekami i burgerami. Gościom piątkowy wieczór umili muzyka na żywo.

W sobotę wakacyjnego kolorytu nadadzą karnawałowe korowody z rewią samby Carnivial Starts – Samba Show & More. Trzydziestoosobowy zespół tancerek, bębniarzy i zawodników capoeira wprowadzi gości w brazylijski klimat.

W sobotę zagra też zespół Lukas Janu, a w niedzielę Samokhin Band Trio.
W sobotę o godz. 20 w Scenie Monopolis odbędzie się spektakl Teatru Fundacji Kamila Maćkowiaka „Totalnie Szczęśliwi". A w niedzielę o 12 na koncert i wspólne śpiewanie zaprasza Chór Dziecięcy Miasta Łodzi.
Atrakcje dla najmłodszych

Sobota i niedziela upłyną również pod znakiem atrakcji dla najmłodszych. W pasażu Monopolis przewidziano strefę aktywności pełną wielkoformatowych gier dla dzieci, strefę baniek mydlanych, pokazów z ciekłym azotem, strefę Air Brush Tatoo, czyli ze zmywalnymi tatuażami.

Będą pokazy szczudlarzy i warsztaty magiczne prowadzone przez iluzjonistów.

Dodatkową - płatną - atrakcją będą odbywające się w klubie dla dzieci warsztaty z robotyki oraz zajęcia z wykorzystaniem długopisów 3D. Pod okiem animatorów będzie można wcielić się w konstruktora.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Monopolis ma już rok. Z tej okazji zaprasza łodzian na liczne atrakcje

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Łódź” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Joanna Żarnoch-Chudzińska

Data publikacji oryginału:

09.06.2021