EN

30.09.2022, 14:01 Wersja do druku

Chorzów. Październik w Teatrze Rozrywki

Inne aktualności

Krótki opis najbliższych wydarzeń w Teatrze Rozrywki, pełny repertuar: tutaj.

Początek miesiąca upłynie pod znakiem nieobliczalnej Deloris Van Cartier. Na musical Zakonnica w przebraniu zapraszamy 1 i 2 oraz od 6 do 9 października.

Z kolei 11 i 23 października w Teatrze Rozrywki mamy coś specjalnie dla fanów i fanek jazzu. Big Band Śląski przygotował koncert z repertuarem Pata Metheny'ego oraz wieczór z Orkiestrą Counta Basiego.

15 października zapraszamy także na recital Hanny Banaszak, która uświetni Miejską Inaugurację Roku Kulturalnego 2022/23 w Chorzowie.

Joannę Możdżan, wokalistkę Teatru Rozrywki tym razem możemy zobaczyć w autorskim recitalu o sile i namiętności inspirujących kobiet. La Femme de Paris gramy 15 i 16 października.

21, 22 i 23 października zaczynamy premierowy set komedii Harold i Maude z Marią Meyer i Jakubem Wróblewskim w rolach głównych. To niezwykła komedia, która niesie za sobą pochwałę życia i odrzucenie stereotypów, krępujących życie.

Końcówka miesiąca to idealny moment na najstraszniejszy i najzabawniejszy musical Teatru Rozrywki. Zapraszamy na spektakl Młody Frankenstein Mela Brooksa i Thomasa Meehana.

Źródło:

Materiał nadesłany