14.12.2020, 10:16 Wersja do druku

Zabrze. "Królowa śniegu" powraca. Serial familijny w nowej odsłonie

Inne aktualności

"Królowa śniegu" (w sieci) w reżyserii Macieja Podstawnego powraca. Serial familijny, webinary i dokument o ostatniej premierze Teatru Nowego w Zabrzu, czyli tydzień z teatralną baśnią.

Przed nami zabiegany, przedświąteczny czas. Zdalna szkoła, praca, gorączka zakupów. Mamy dla Was niezwykłą propozycję. Przeniesiemy Was w najbliższym tygodniu w niezwykły świat Gerdy, Kaja, Renifera, Rozbójników, Sójek, Goblinów i KRÓLOWEJ ŚNIEGU!

Przeżyjmy to jeszcze raz, ale zupełnie od nowa.

Powróćmy do spektaklu, który kilka miesięcy temu skradł serca dzieci i dorosłych. Zobaczmy go w nowej odsłonie! Już od najbliższego poniedziałku zapraszamy na KRÓLOWĄ ŚNIEGU Doroty Kowalkowskiej i Macieja Podstawnego w formie 4-odcinkowego „serialu".  Premiera każdego odcinka od poniedziałku do czwartku, codziennie o godzinie 18:00 na naszym fanpage, specjalnej podstronie internetowej oraz na kanale YouTube. Bez logowania, bez wykupywania biletów! Siadacie w wygodnych fotelach i oglądacie. Półgodzinny odcinek o przygodach Gerdy to idealna propozycja na rodzinny wieczór. Wszystko to na naszych mediach społecznościowych oraz specjalnej stronie internetowej: tiny.pl

To nie wszystko! Na koniec tygodnia zapraszamy widzów na wyjątkowe webinary ze specjalistami.

W piątek, 18 grudnia - webinar dla nauczycieli o adaptowaniu baśni poprowadzi pedagożka teatru Justyna Czarnota.

W sobotę, 19 grudnia - webinar dla dziadków i rodziców z dziećmi o trosce i sile baśni jako źródle wiedzy o świecie poprowadzi psycholog Maciej Jonek.

Obydwa spotkania odbędą się poprzez platformę zoom, są bezpłatne — wystarczy się zapisać mailowo - pjanicki@teatrzabrze.pl. W odpowiedzi dostaniecie instrukcje jak dołączyć. Uwaga, obowiązuje limit miejsc. Więcej szczegółów tiny.pl

A na koniec, w niedzielę 20 grudnia o 12.00 zapraszamy na premierową odsłonę filmu dokumentującego ostatni etap przygotowań do premiery, czyli dzielimy się wspomnieniami z prób. KRÓLOWA ŚNIEGU. NA OSTATNIEJ PROSTEJ (DOKUMENT) zrealizowany przez Pawła Janickiego i opracowany graficznie przez Amadeusza Nosala.

Bądźcie z nami. Wyruszmy w niezwykłą podróż!

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne