Międzynarodowy Festiwal Sztuka Ulicy XVII edycja

Międzynarodowy Festiwal Sztuka Ulicy XVII edycja (od 26.06.2009 do 30.06.2009)

Organizator

Stowarzyszenie Scena 96

ul. Raszyńska 32/44 lok. 140, 02-026 Warszawa
22 668 67 08
sztukaulicy@tlen.pl
www.sztukaulicy.pl

26 czerwca 2009, piątek
Teatr: Ivent Tektura (Polska), "Szafa poezji"
Rynek Nowego Miasta, godz. 15.00 - 20.00

Taniec: Teatr Bretoncaffe (Polska), "Topinambur"
Dworzec Centralny, godz. 20.00

Teatr: Teatr Akt (Polska), "Sen kustosza"
Rynek Nowego Miasta, godz. 21.00

Teatr: Wędrujące Lalki Pana Pezo (Rosja), "Mignone"
Park Świętokrzyski, godz. 21.00

Teatr: Teatr Jednego Wiersza (Polska), "Szczęścia, szczęścia dla wszystkich"
Park Agrykola, godz. 21.00

Cyrk: Compagnie Circ Panic (Hiszpania), "Karawana jedzie dalej"
Park Agrykola, godz. 22.00

Teatr: Teatr Usta Usta Republika (Polska), "Aleksandria"
Pałac Kultury i Nauki , godz. 22.00

KINO*C: Spotkanie z filmem o tańcu
Klub Festiwalowy, InfoQultura, Plac Konstytucji 4, godz.23.00

27 czerwca 2009, sobota
Teatr: Ivent Tektura (Polska), "Szafa poezji"
Plac Zamkowy, godz. 15.00 - 20.00

Taniec: Dance Theatre Minimi (Finlandia), "Absolut Finland"
Rynek Nowego Miasta, godz. 15.00 i 18.00

Teatr: Teatr From Poland (Polska), "Persona"
Plac Zamkowy, godz. 16.00

Teatr: Theater Irrwisch (Austria), "Babcie"
Plac Zamkowy, godz. 18.00

Teatr: Faber Teater (Włochy), "Emigranci"
Plac Zamkowy, godz. 20.00

Teatr: Theater Irrwisch (Austria), "Babcie"
Rynek Nowego Miasta, godz. 20.00

Taniec: Teatr Bretoncaffe (Polska), "Topinambur"
Dworzec Centralny, godz. 20.00

Cyrk: Cirque Fusion (Francja), "Triskel"
Park Świętokrzyski, godz. 21.00

Teatr: Teatr Snów (Polska), "Remus"
Rynek Nowego Miasta, godz. 21.00

Teatr: Teatr Novogo Fronta (Rosja/Czechy, "Doppelgänger"
Żyrardów, godz. 21.00

Teatr: Teatr Woskresinnia (Ukraina), "Wiśniowy sad"
Pałac Kultury i Nauki, godz. 22.00

Teatr: Wędrujące Lalki Pana Pezo (Rosja), "Mignone"
Park Agrykola, godz. 22.00

KINO*C: Spotkanie z filmem o cyrku
Klub Festiwalowy, InfoQultura, Plac Konstytucji 4, godz. 23.00

28 czerwca, niedziela

Teatr: Ivent Tektura (Polska), "Szafa poezji"
Plac Zamkowy, godz. 15.00 - 20.00

Teatr: Teatr From Poland (Polska), "Persona"
Plac Zamkowy, godz. 16.00

Teatr: Teatr Porywacze Ciał (Polska), "Parada śmiesznych twarzy"
Rynek Nowego Miasta, godz. 16.00

Teatr: Theater Irrwisch (Austria), "Babcie"
Plac Zamkowy, godz. 17.00

Teatr: Teatr A3/Y (Polska), "Zmysły"
Plac Zamkowy - Rynek Nowego Miasta, (parada), godz. 18.00

Teatr: Faber Teater (Włochy), "Emigranci"
Rynek Nowego Miasta, godz. 18.00

Teatr: Theater Irrwisch (Austria), "Babcie"
Rynek Nowego Miasta, godz. 20.00

Teatr: Teatr Gry i Ludzie (Polska), "Facelifting"
Plac Zamkowy, godz. 21.00

Cyrk: Cirque Fusion (Francja), "Triskel"
Park Świętokrzyski, godz. 21.00

Cyrk: Compagnie Circ Panic (Hiszpania), "Karawana jedzie dalej
Park Agrykola, godz. 21.00
Teatr: Teatr Snów (Polska, "Remus"
Żyrardów, godz. 21.00

Teatr: Teatr Formy (Polska), "Walka postu z karnawałem"
Park Agrykola, godz. 22.00

KINO*C: Spotkanie z filmem o plastyce
Klub Festiwalowy, InfoQultura, Plac Konstytucji 4, godz. 23.00

29 czerwca, poniedziałek

Taniec: Teatr Limen (Polska), "Ukiyo - przepływający świat"
Pałac Kultury i Nauki, godz. 21.00

Teatr: Teatr Emocji i Wyobraźni (Polska), "Szach"
Park Agrykola, godz. 21.00

Teatr: Teatr A Part (Polska), "Faust"
Park Świętokrzyski, godz. 22.00

KINO*C: Spotkanie z filmem o muzyce
Klub Festiwalowy, InfoQultura, Plac Konstytucji 4, godz.23.00

30 czerwca, wtorek

Teatr: Xarxa Teatre (Hiszpania), "Tombatossals"
Pole Mokotowskie, godz. 22.00

KINO*C: Spotkanie z filmem o teatrze
Klub Festiwalowy, InfoQultura, Plac Konstytucji 4, godz. 23.00

INNE WYDARZENIA:
15 - 30 czerwca 2009
Wystawy: "Co nam zostało z tamtych lat"
"Sztuka Ulicy w przestrzeni miejskiej"
Galeria Podpora Stropowa , KLUB FESTIWALOWY, INFOQULTURA , Pl. Konstytucji 4

29 czerwca, poniedziałek
Grupa Ogniści Tibijczycy (Polska), projekt społeczny
Park Świętokrzyski, godz. 21.00



Mr Pejo`s wandering dolls "Mignone" g.21:00 (teatr)
Teatr USTA USTA "Aleksandria" g.22.oo - Park Świętokrzyski
Teatr Usta Usta Aleksandria g. 22 - PKiN


Teatr Bretoncaffe "Topinambur" g. 20.00 - Dworzec Centralny


Teatr Jednego Wiersza "Szczęścia, szczęścia dla wszystkich" 21.00 - Agrykola


Circ Panic "The caravan goes by.." godz. 22.00 Hiszpania - Agrykola


spotkanie z filmem o tańcu - Klub Festiwalowy

27.06
Tektura "Teatr Poezji" 15.00-20.00 - Plac Zamkowy
Teatr From Poland "Persona" g.16.oo - Plac Zamkowy
Theatre Irrwish "Grannies" g. 18.00 (Austria) - Plac Zamkowy

Faber Teater "emigranti" g.20:00 Włochy - Plac Zamkowy


DANCE THEATRE MINIMI (taniec) "Absolut finland" g.15.00 (Finlandia) - Rynek Nowego Miasta

DANCE THEATRE MINIMI (taniec) "Absolut finland" g.18.00 (Finlandia) - Rynek Nowego Miasta

Theatre Irrwish "Grannies" g. 20.00 (Austria) - Rynek Nowego Miasta

Teatr Snów "Remus"g.21:00 - Rynek Nowego Miasta


Cirque Fusion"Triskel", g.21:00 (Francja) - Park Świętokrzyski


Teatr Woskresinnia "Wiśniowy Sad" g.22.00 - PKiN

Teatr Bretoncaffe "Topinambur" g. 20.00 - Dworzec Centralny



Mr Pejo s wandering dolls "Mignone" g.22:00 (teatr) - Agrykola


spotkanie z filmem o cyrku - Klub Festiwalowy

Żyrardów - Teatr Novego Fronta "DOPPELGÄNGER"
28.06
Tektura "Teatr Poezji" 15.00-20.00 - Plac Zamkowy

Teatr From Poland "Persona" g.16.oo - Plac Zamkowy

Theatre Irrwish "Grannies" g. 17.00 (Austria) - Plac Zamkowy

Teatr Gry i Ludzie "Facelifting" g.21.oo - Plac Zamkowy

Teatr A3/Y"Zmysły" start g. 18.oo koniec g. 19.30 - Plac Zamkowy - Rynek Nowego Miasta

Teatr Porywacze Ciał "Parada Śmiesznych Twarzy" g. 16.00 - Rynek Nowego Miasta

Faber Teater "emigranti" g.18:00 Włochy - Rynek Nowego Miasta

Theatre Irrwish "Grannies" g. 20.00 (Austria) - Rynek Nowego Miasta



Cirque Fusion"Triskel", g.21:00 (Francja) - Park Świętokrzyski





Circ Panic "The caravan goes by.." godz. 21.00 Hiszpania - Agrykola


Teatr Formy "Walka Postu z Karnawałem" g. 22.00 - Agrykola


spotkanie z filmem o plastyce - Klub Festiwalowy

Żyrardów - Teatr Snów "Remus"
29.06









Grupa Ogniści Tibijczycy g.21.00 - Park Świętokrzyski


Teatr A Part "Faust" g.22.00 - Park Świętokrzyski


Teatr Limen "Ukiyo" g. 21:00 taniec - PKiN


TEiW "SZACH"g.21.00 - Agrykola



spotkanie z filmem o muzyce - Klub Festiwalowy
30.06
Xarxa Teatre " Tombatossals" g.22.00 Hiszpania _FINAŁ - Pole Mokotowskie



spotkanie z filmem o teatrze - Klub Festiwalowy

Archiwum