Międzynarodowy Festiwal Sztuka Ulicy XIX edycja

Międzynarodowy Festiwal Sztuka Ulicy XIX edycja (od 01.07.2011 do 05.07.2011)

Organizator

Stowarzyszenie Scena 96

ul. Raszyńska 32/44 lok. 140, 02-026 Warszawa
22 668 67 08
sztukaulicy@tlen.pl
www.sztukaulicy.pl

1 lipca, piatek:
Teatr: Compagnie Malabar (Francja) "Helios II"parada ul. Kasprowicza
(start - stacja metra Stare Bielany, finał - stacja metra Słodowiec), godz. 21.00 do 22.30
KINO*C: Spotkanie z filmem o tańcu, godz. 23.00
Klub Festiwalowy - Klubokawiarnia Resort, ul. Bielańska 1 / Senatorska,
_______________________
2 lipca, sobota:
Teatr: Bash Street Theatre (Wielka Brytania) "Stacja" Plac Zamkowy, godz. 15.00
Teatr: Kobieta Kalendarz (Polska) "Kobieta Kalendarz # 1. Eksp ozycja"
Łazienki Królewskie (Stara Kordegarda), godz. 15.00
Teatr: Teatr Delikates (Polska) "Z głową w chmurach. Marzyciele"
Łazienki Królewskie (Stara Kordegarda), godz. 17.00 - 21.00
Teatr: Teatr Scena (Polska) "Legenda Sp. Z.O.O." Plac Zamkowy, godz. 18.00
Teatr: A3Teatr (Polska) "Zmysły" parada Plac Zamkowy - Pomnik Kopernika, godz.19.00 - 21.00
Teatr: Walny-Teatr (Polska) "Hamlet" Łazienki Królewskie (Stara Pomarańczarnia), godz. 19.00
Teatr: Compagnie Antipodes (Francja) "Ostatnie rendez-vous" Park Świętokrzyski, godz. 19.00
Teatr: Teatr Emocji i Wyobraźni (Polska) "Imponderabilia" Park Świętokrzyski, godz. 20.00
Teatr: Bash Street Theatre (Wielka Brytania) "Stacja" Plac Zamkowy, godz. 20.00
Teatr: Teatr Pantomimy Mimo (Polska) "Komedianci" Łazienki Królewskie (Biały Dom), godz. 20.30
Teatr: Teatr Ewolucji Cienia (Polska) "Fin Amor" Plac Zamkowy, godz. 21.00
Teatr: Plastyczny Teatr Symbolu (Polska) "Crux immissa" Plac Kanonia, godz. 21.00
Teatr: Teatro dei Venti (Włochy) "Il Draaago" Pałac Kultury i Nauki, godz. 21.00
Teatr: Divadlo Continuo (Czechy) "Finis Terrae" Park Świętokrzyski, godz. 22.00
Teatr: Ondadurto Teatro (Włochy) "Felliniana" Park Agrykola, godz. 22.00
KINO*C: Spotkanie z filmem o cyrku, godz. 23.00
Klub Festiwalowy - Klubokawiarnia Resort, ul. Bielańska 1 / Senatorska
________________________________________
3 lipca, niedziela:
Cyrk: Baccal clown (Szwajcaria) "PSS PSS" Łazienki Królewskie (Nowa Pomarańczarnia), godz. 14.00
Teatr: Bash Street Theatre (Wielka Brytania) "Stacja" Plac Zamkowy, godz. 15.00
Teatr: A3Teatr (Polska) "Zmysły" parada Łazienki Królewskie (od Starej Kordegardy), godz. 19.00 - 21.00
Teatr: Teatr Delikates (Polska) "Z głową w chmurach. Marzyciele"
Łazienki Królewskie (Stara Kordegarda), godz. 17.00 - 21.00
Teatr: Teatr Pantomimy Mimo (Polska) "Komedianci" Łazienki Królewskie (Biały Dom), godz. 18.00
Teatr: Teatr Scena (Polska) "Legenda Sp. Z.O.O." Plac Zamkowy, godz. 18.00
Teatr: Teatr Narybek From Poland (Polska) "Żywe pomniki"
Kościół św. Anny - ul. Krakowskie Przedmieście, godz. 19.00 - 22.00
Cyrk: Baccal clown (Szwajcaria) "PSS PSS" Łazienki Królewskie (Nowa Pomarańczarnia), godz. 19.00
Teatr: Teatr Cztery Żywioły (Polska) "Zapomniani podróżni" Rynek Nowego Miasta, godz. 19.00
Teatr: Compagnie Antipodes (Francja) "Ostatnie rendez-vous" Park Świętokrzyski, godz. 19.00
Teatr: Bash Street Theatre (Wielka Brytania)"Stacja" Plac Zamkowy, godz. 20.00
Teatr: Walny-Teatr (Polska) Hamlet" Rynek Nowego Miasta, godz. 20.00
Teatr: Teatr Akt (Polska), "Sen Kustosza" Rynek Nowego Miasta, godz. 21.00
Teatr: Teatr Ewolucji Cienia (Polska), "Fin Amor" Plac Zamkowy, godz. 21.00
Teatr: Teatr Limen (Polska), "Lunatix" Łazienki Królewskie (Stara Pomarańczarnia), godz. 21.00
Teatr: Teatr Formy (Polska) i Teatr InZhest (Białoruś) "Szczelina" Park Świętokrzyski, godz. 21.00
Teatr: Teatro dei Venti (Włochy) "Il Draaago" Pałac Kultury i Nauki, godz. 22.00
Teatr: Ondadurto Teatro (Włochy) "Felliniana" Park Agrykola, godz. 22.00
KINO*C: Spotkanie z filmem o plastyce, godz. 23.00
Klub Festiwalowy - Klubokawiarnia Resort, ul. Bielańska 1 / Senatorska
_______________________________
4 lipca, poniedzialek:
Teatr: Teatr Delikates (Polska) "Z głową w chmurach. Marzyciele" Park Świętokrzyski, godz. 17.00 - 21.00
Teatr: Companyia La Tal (Hiszpania) "Carilló" Park Świętokrzyski, godz. 21.00
Teatr: Theater Tol (Belgia) "Luce" skwer przy stacji metra Słodowiec, godz. 21.30
Teatr: Teatr Fuzja (Polska) "Dywidenda" Pałac Kultury i Nauki, godz. 22.00
KINO*C: Spotkanie z filmem o muzyce, godz. 23.00
Klub Festiwalowy - Klubokawiarnia Resort, ul. Bielańska 1 / Senatorska
________________________________
5 lipca, wtorek:
Teatr: Companyia La Tal (Hiszpania) "Carilló" Park Świętokrzyski, godz. 20.00
Teatr: Theater Tol (Belgia) "Luce" skwer przy stacji metra Słodowiec, godz. 21.30
Teatr: Theater Titanick (Niemcy) "Od yseja" Park Agrykola, godz. 22.00
KINO*C: Spotkanie z filmem o teatrze, godz. 23.00
Klub Festiwalowy - Klubokawiarnia Resort, ul. Bielańska 1 / Senatorska
______________________________
Inne wydarzenia:
Wystawy: Teatr plenerowy/ XX lat Antagon TheaterAKTion (Niemcy)
Goethe - Institut w Warszawie, ul. Chmielna 13A od 01.07.2011 do 15.07.2011
Wystawy: Pierrot Bidon (1954 - 2010)/ twórca
Klubokawiarnia Resort, ul. Bielańska 1 / Senatorska od 22.06.2011 do 05.07.2011

Archiwum