Projekt Okno-Zbliżenia XIII edycja

Projekt Okno-Zbliżenia XIII edycja (od 04.11.2009 do 08.11.2009)

Organizator

OśrodekTeatralny Kana

pl. św. św. Piotra i Pawła 4/5, 70-521 Szczecin

4 listopada - środa

10.00 - 14.00 - warsztaty teatralne*- Eva Meyer-Keller, Boris Nikitin, Teatr Porywacze Ciał

17.00 "Czy Czysta Forma Witkacego może być wciąż punktem wyjścia dla artystycznych poszukiwań?" - spotkanie z dr hab. Martą Skwarą / Teatr Kana
18.00 "Handmade" - video - Eva Meyer-Keller (Niemcy) / Teatr Kana
19.00 "Dom Lalki" - przedstawienie - Vegard Vinge/Ida Müller (Norwegia) / Teatr Współczesny
21.30 "Lailonia" - przedstawienie - Teatr Kana (Szczecin) / Teatr Kana

5 listopada - czwartek

10.00 - 14.00 - warsztaty teatralne*- Eva Meyer-Keller, Boris Nikitin, Teatr Porywacze Ciał

15.00 - Vegard Vinge/Ida Müller - spotkanie / Klub 13 Muz / Pl. Żołnierza Polskiego 2
16.30 - "Shattenspiele" - performance - Eva Meyer-Keller (Niemcy)/Muzeum Narodowe /ul. Staromłyńska 1
19.00 - "Pre sang real" - przedstawienie - Sons of Liberty (Norwegia) /Akademickie Centrum Kultury / ul. Malczewskiego 10/12
21.00 - "Woyzeck" - przedstawienie - Boris Nikitin (Niemcy) / Teatr Kana

6 listopada - piątek

10.00 - 14.00 - warsztaty teatralne*- Eva Meyer-Keller, Boris Nikitin, Teatr Porywacze Ciał,
Teatr Dada von Bzdülöw (12.00 - 16.00)

15.30 - "Death is certain" - performance - Eva Meyer-Keller (Niemcy)
16.30 - "Erft" - performance - Ludomir Franczak (Słupsk) / Muzeum Narodowe, ul. Staromłyńska 1
18.00 - "Death is certain" - performance - Eva Meyer-Keller (Niemcy)
19.00 - "Point Blank" - przedstawienie - Edit Kaldor (Węgry) / Teatr Współczesny
21.00 - koncert - Kimmo Pohjonen (Finlandia) / Teatr Lalek "Pleciuga"

7 listopada - sobota

10.00 - 14.00 - warsztaty teatralne*- Teatr Dada von Bzdülöw

15.30 - "Mort Aux Vaches Ekstra Extra - RADICAL COMPUTER MUSIC" - performance - Goodiepal (Dania) / Muzeum Narodowe / ul. Staromłyńska 1
17.30 - "Point Blank" - przedstawienie - Edit Kaldor (Węgry)/ Teatr Współczesny
19.30 - "More Heart Core!" - przedstawienie - Teatr Porywacze Ciał (Poznań) / teren Portu Szczecin / ul. Bytomska 7
22.00 - "Running sushi" - przedstawienie - Liquid Loft (Austria) / Teatr Kana

8 listopada - niedziela

10.00 - 14.00 - warsztaty teatralne*- Teatr Dada von Bzdülöw

15.00 - filmy Liquid Loft, reż. Mara Matuschka oraz spotkanie z Liquid Loft / Teatr Kana
17.00 - e-teatr tv blog - prezentacja - Wojtek Morawski / Muzeum Narodowe / ul. Staromłyńska 1
18.30 - "Czerwona trawa" - przedstawienie - Teatr Dada von Bzdülöw (Gdańsk) / Teatr Współczesny
20.00 - "Running sushi" - przedstawienie - Liquid Loft (Austria) / Teatr Kana

* warsztaty przeznaczone są dla zamkniętych grup uczestników

Archiwum