Projekt Okno-Zbliżenia IX edycja

Projekt Okno-Zbliżenia IX edycja (od 24.02.2005 do 27.02.2005)

Organizator

OśrodekTeatralny Kana

pl. św. św. Piotra i Pawła 4/5, 70-521 Szczecin

Czwartek, 24 lutego
15:00 Otwarcie Festiwalu
15:15 Wernisaż czterech wystaw: Wojciecha Olejniczaka (Poznań), Waldemara Nicka (Szczecin), Filipa Bylaka (Szczecin), Pawła Kuli (Szczecin). [Piwnica Kany, Brama Jazz Cafe, Szkoły Delta, Izba Kany]
16:00-20:00 Warsztaty video - performance - prowadzenie: Thomas Martius (Berlin) [Sala klubowa Muzeum Narodowego]
16:15-17:15 Niedobre oblicza, Teatr Brama (Goleniów) [Teatr Kana]
17:45-18:15 auf's glatteis, Hanna Hartman (Berlin) [Muzeum Narodowe]
18:30-19:30 Kwintesencja, Teatr Strefa 2 (Warszawa) [Malarnia - Teatr Współczesny]
20:00-21:00 Nadprodukcja. Terror konsumpcji, (52') Stopklatka w Oknie [Multikino]
20:15-21:15 Narodowa Drag Queen, Teatr Patrz Mi Na Usta (Berlin-Gdańsk) [Teatr Kana]
21:30-23:00 Absolutnie Off Show, Stowarzyszenie Teatralne Koło (Warszawa) [Piwnica przy Krypcie]
23.30-00:30 Koncert Debile (Toruń) [Teatr Kana]

Performance: Akcje Ostatni Człowiek Na Ziemi (Toruń) [akcje na mieście]

Piątek, 25 lutego
10:00-13:00 Warsztaty video - performance - prowadzenie: Thomas Martius (Berlin) [Sala klubowa Muzeum Narodowego]
15:00-19:00 Warsztaty video - performance - prowadzenie: Thomas Martius (Berlin) [Sala klubowa Muzeum Narodowego]
12:00-14:00 Berek - słuchowisko według tekstów Dariusza Bittnera w wykonaniu aktorów Teatru Kana [Dworzec PKP]
15:00-16:15 Homage a Niecephore Niepce Kula/Piotrowicz/Zaradny (Szczecin) [Muzeum Narodowe]
15:30-16:45 Czwarta wojna światowa (78') Stopklatka w Oknie [Kino Zamek]
17:00-17:45 "I" Daniel Rozenhall & Mats Lundell performace (Sztokholm) [Malarnia - Teatr Współczesny]
20:00-20:45 Koncert Martin Klapper/ Robert Piotrowicz (Kopenhaga/Szczecin) [Muzeum Narodowe]
20:00-21:00 Neuropolis-Okno prezentuje: Und dann ging die Sonne auf Birte Hebold (Berlin) [Piwnica przy Krypcie]
21:00-22:30 Cafe Domino Zaprasza, Teatr Patrz Mi Na Usta (Berlin-Gdańsk) [Teatr Kana]
22:30-23:30 Dyskusja [Izba Kany]
24:00-01:00 Koncert Maciek Sienkiewicz (Warszawa) [Teatr Kana]

Performance: Akcje Ostatni Człowiek Na Ziemi (Toruń) [akcje na mieście]


Sobota, 26 lutego
09:00-11:00 Warsztaty video - performance Prowadzenie: Thomas Martius (Berlin) [Sala klubowa Muzeum Narodowego]
15:00-19:00 Warsztaty video - performance Prowadzenie: Thomas Martius (Berlin) [Sala klubowa Muzeum Narodowego]
12:00-14:00 Seminarium Multimedialna codzienność - multimedialna sztuka [Muzeum Narodowe]
13:00-14:30 The Weather Underground (92') Stopklatka w Oknie [Kino Zamek]
15:00- 15:30 Piłka piłką performance Ostatni Człowiek Na Ziemi (Toruń) [Gimnazjum nr 11]
15:45-16:45 Solo performance Gert Jan Prince (Amsterdam) [Muzeum Narodowe]
17:00-18:00 Cząstki dąbrowska.ratajczak.pl (Szczecin) [Malarnia - Teatr Współczesny]
18:15-19:15 Zbigniew Libera Mistrzowie iPozytywy - wykład-spotkanie [Muzeum Narodowe]
19:30-20:30 HEADLESS - love on the other side SUEN (Sztokholm) [Teatr Kana]
20:45-21:30 SMULLOTRON Smullotron (Sztokholm) [Malarnia - Teatr Współczesny]
21:45-22:45 Tlen Teatr Piwnica Przy Krypcie (Szczecin) [Piwnica przy Krypcie]
23:00- 24:00 Dyskusja
start 24:00 Koncert do tańca Alcalica (Berlin) i Sambal (Szczecin) [Teatr Kana]

Performance: Akcje Ostatni Człowiek Na Ziemi (Toruń) [akcje na mieście]


Niedziela 27 lutego
10:00-12:00 Śniadanie Miszczuff [Piwnica Kany]
09.00-14.00 Warsztaty video - performance Prowadzenie: Thomas Martius (Berlin) [Sala klubowa Muzeum Narodowego]
12:00-14:00 Seminarium Czy antykonsumpcjonizm jest towarem?, [C. H. Galaxy]
14:15-15:15 ten easy pieces, pokaz powarsztatowy prowadzenie: Thomas Martius (Berlin) [Sala klubowa Muzeum Narodowego]
15:30-16:30 Chodzimy nad piekłem oglądając kwiaty, Performance Ryszard Grzyb (Warszawa) [Izba Kany]
16.00-17.00 Neuropolis-Okno prezentuje: City upon a hill, P14 Volksbühne Berlin, Jugendtheater [Malarnia - Teatr Współczesny]
17.30-18.30 Prof. Andrzej Wirth - Multimedialność nowego teatru. Berliński Prater Rene'Pollescha [Muzeum Narodowe]
18:45-19.45 Śmierć Wenecji, Chóry Gertrudy Stein (Łódź) [Teatr Kana]
20.00-21.00 Sten Hanson (Sztokholm) [Piwnica przy Krypcie]
21:30-22:30 Neuropolis-Okno prezentuje: bohuwatohu or Schneewitzl, Schneewatzl and Schneewutzl (Essen) [Malarnia - Teatr Współczesny]
23:00-23:30 Before the miracle, SONS OF GOD (Sztokholm) [Teatr Kana]
23:35-23:50 Trzeci cud w Kanie [Izba Kany]
24:00-01:00 Koncert Ząb Czasu [Teatr Kana]

Performance: Akcje Ostatni Człowiek Na Ziemi (Toruń) [akcje na mieście]

Archiwum