EN

3.10.2020, 08:31 Wersja do druku

Wrocław. Prezydent Sutryk pójdzie na kwarantannę? Był w teatrze Capitol, gdzie wykryto koronawirusa

Inne aktualności

U pracownika administracji Capitolu, który miał kontakt m.in. z dyrektorem Konradem Imielą, wykryto koronawirusa. Tymczasem na premierze "Lazarusa" w teatrze był obecny prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. Czy będzie musiał udać się na kwarantannę? - pisze Karolina Kijek w Gazecie Wyborczej - Wrocław.

O pozytywnym teście na obecność koronawirusa u jednej z osób z administracji teatr Capitol poinformował w piątek 2 października rano. Jak nieoficjalnie dowiedziała się "Wyborcza", z pracownikiem tym miał kontakt m.in. Konrad Imiela, dyrektor teatru.
Kto pójdzie na kwarantannę

Ten z kolei występuje w spektaklu "Lazarus", słynnym musicalu Davida Bowiego i Endy Walsha, wyreżyserowanym przez Jana Klatę. Na kilka dni przed premierą Imiela zastąpił w roli Valentine`a Cezarego Studniaka, który miał problemy zdrowotne.

Premiera "Lazarusa" odbyła się w ubiegłą sobotę 25 września. Był na niej obecny prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. A po przedstawieniu spotkał się z częścią zespołu teatru, by świętować premierę. Czy pójdzie na kwarantannę?

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Prezydent Sutryk pójdzie na kwarantannę? Był w teatrze Capitol, gdzie wykryto koronawirusa

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Wrocław” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Karolina Kijek

Data publikacji oryginału:

03.10.2020

Wątki tematyczne