EN

2.09.2021, 08:59 Wersja do druku

Warszawa. Stolica otworzyła własną platformę VOD. Spektakle i koncerty możemy oglądać z domowej kanapy

Inne aktualności

Platforma VOD Warszawa mieści filmy, spektakle, koncerty, nagrania z wystaw i podcasty, czyli elementy składające się na kulturalną ofertę warszawskich teatrów, muzeów, fundacji i stowarzyszeń. Można się już na niej rejestrować i przeglądać zapowiedzi jesiennego repertuaru oraz dodawać do listy ulubionych pierwsze materiały. Pisze Karolina Sarniewicz w Gazecie Wyborczej - Stołecznej.

Zawartość programowa platformy ma być cyfrowym odzwierciedleniem tego, co dzieje się w warszawskiej kulturze. – Zbudowaliśmy platformę VOD Warszawa, by umożliwić kulturze rozwój, funkcjonowanie i docieranie do coraz większego grona odbiorców. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy z rozmaitych przyczyn nie mogli dotychczas korzystać z bogactwa znakomitej warszawskiej kultury lub z powodu pandemii zmienili swoje nawyki i sposoby korzystania z zasobów kultury – mówi wiceprezydentka Warszawy Aldona Machnowska-Góra. Dodaje, że „wprawdzie nic nie zastąpi żywego kontaktu ze sztuką, ale VOD miasta będzie też propozycją dla widzów z całej Polski". 

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Warszawa otworzyła własną platformę VOD. Spektakle i koncerty możemy oglądać z domowej kanapy

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Stołeczna” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Karolina Sarniewicz

Data publikacji oryginału:

01.09.2021 21:14

Wątki tematyczne