EN
16.02.2022, 09:11 Wersja do druku

Warszawa. Spektakle dla dzieci i dorosłych w DK Śródmieście

Inne aktualności

20 lutego w Domu Kultury Śródmieście (Scena na Smolnej 9) odbędą się spektakle dla dzieci i dorosłych: rano „Bajka o trzech braciach” Teatru Pacuś, a wieczorem monodram „Nie lubię pana, Panie Fellini” w wykonaniu Małgorzaty Bogdańskiej.

20.02. | Niedziela | 11.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

PORANEK FAMILIJNY

Teatr Pacuś

„Bajka o trzech braciach”

Spektakl dla dzieci od lat 3

scen. i reż. Igor Polak

wyst.: Joanna Polak i Igor Polak

muz. Paweł Szymkowiak

bilety: 15 zł

„Bajka o trzech braciach” to opowieść o dobroci, miłości i szacunku do natury. Pomaganie innym zawsze zostaje podwójnie nagrodzone. Dowód? Najmłodszy z braci potrafi właściwie ocenić sytuację i dzięki temu zyskuje bogactwo i miłość. Jest szczerym i dobrym chłopakiem, nie jest zachłanny i dlatego osiąga to, czego pozostałym braciom nie udało się zdobyć. Czasami życie gorzko musi nas doświadczyć, by potem dać nam o wiele więcej. Tylko otwarte, dobre serce to droga ku szczęściu.

20.02. | Niedziela | 17.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

Małgorzata Bogdańska

„Nie lubię pana, Panie Fellini”

Monodram w reżyserii Marka Koterskiego

bilety: 20 zł

„Nie lubię pana, Panie Fellini” to biograficzna opowieść o włoskiej aktorce Giulietcie Masinie. To ona staje się pretekstem do spojrzenia na kobietę uniwersalną, ponadczasową, wierną, która zatraca siebie z miłości do genialnego, lecz niewiernego męża. Ale czy geniusz usprawiedliwia nielojalność i niewierność? „Czym jest dla mnie miłość? Całym życiem!”... Jedni dostrzegą w tym piękno, inni tragizm.

Źródło:

Materiał nadesłany